Donald Trump
BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News
Autor Piotr Mika - 8 Listopada 2020

Donald Trump stracił fortunę przez polskiego sportowca. W niecałe 2 minuty pożegnał się z milionem dolarów

Donald Trump to nie tylko polityk i biznesmen, ale również wielki fan sportu. Niejednokrotnie gościł on na największych imprezach sportowych, by oglądać zmagania ulubionych zawodników. Ostatnio wyszło na jaw, że przez jednego z polskich sportowców prezydent USA stracił niemałe pieniądze.

Donald Trump w ostatnich dniach walczył w wyborach prezydenckich o swoją reelekcję. Wynik wyborów z pewnością go nie ucieszył, ponieważ Amerykanie wybrali jego rywala Joe Bidena. Niedługo ekscentryczny biznesmen będzie musiał ustąpić ze swojego stanowiska.

Choć nie mówi się o tym często, to Donald Trump jest wielkim fanem sportów walki. Nie raz bywał na różnych galach bokserskich czy MMA i przy okazji stawiał też pieniądze na swoich faworytów. Okazało się, że przez jednego z polskich zawodników, wciąż urzędujący prezydent stracił milion dolarów!

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"
Jakub Błaszczykowski został skandalicznie wykorzystany. Prawda wyszła na jaw, oszukano goJakub Błaszczykowski został skandalicznie wykorzystany. Prawda wyszła na jaw, oszukano goCzytaj dalej

Donald Trump stracił wielkie pieniądze przez polskiego boksera

Donald Trump to z pewnością jedna z najciekawszych postaci świata polityki. Choć końcówka jego prezydentury nie wyglądała najlepiej to i tak ma on w USA duże poparcie, a przegrana z Joe Bidenem nie była aż tak znaczna.

Donald Trump został wybrany na prezydenta w 2016 roku, gdy pokonał w wyborach Hilary Clinton. Od lat interesował się on polityką i należał zarówno do Partii Demokratycznej jak i Partii Republikańskiej.

Wcześniej interesował się on jednak bardziej swoimi biznesami niż wielką karierą polityczną. Kilka lat temu to się zmieniło i ku zaskoczeniu wielu osób, Donald Trump zdołał zasiąść w fotelu prezydenta USA.

Amerykański miliarder od wielu lat jest także fanem sportów walki. W 1997 roku postanowił na własne oczy obejrzeć walkę o pas mistrzowski federacji WBC w wadze ciężkiej, w której zmierzyli się Andrzej Gołota i obrońca tytułu Lennox Lewis. Trump postanowił postawić na Polaka i niestety przegrał.

Arkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusyArkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusyCzytaj dalej

Andrzej Gołota zawiódł Trumpa

4 października 1997 roku Andrzej Gołota stanął przed jedną z szans sięgnięcia po tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Na gali pojawił się m.in. Donald Trump, który wierzył, że to Polak wygra nadchodzące starcie.

Z tego powodu zdecydował, że postawi na Gołotę, a kwota była naprawdę imponująca. Niestety, amerykański biznesmen pomylił się. Andrzej Gołota już po minucie i 35 sekundach leżał na deskach. W niecałe 2 minuty Donald Trump stracił milion dolarów!

- Donald Trump wtedy siedział taki naburmuszony, napucowany, jak to zawsze. Pytam go, czy coś tam pan postawił na Gołotę. On mówi: tak, postawiłem. Ale nie chciał powiedzieć ile. Okazało się potem, że postawił milion dolarów - zdradził Andrzej Kostyra w programie "Duży w Maluchu".

Andrzej Gołota nigdy nie sięgnął po pas mistrzowski w wadze ciężkiej, choć przez wielu uznawany jest za jednego z najlepszych pięściarzy w historii, który zasługiwał na pas. W swojej karierze polski bokser stoczył 52 walki. Wygrał 41 z nich, z czego 33 przez nokaut.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany analityk przewiduje sprzedaż Cyberpunk 2077. Niewiarygodne prognozy, CD Projekt Red może rozbić bank
  2. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Ciężarówka wpadła w poślizg i zmiotła z drogi samochód - wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News