Donald Trump
MANDEL NGAN/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Sierpnia 2020

Donald Trump stracił fortunę przez Andrzeja Gołotę. "Był wściekły"

Donald Trump był kibicem Andrzej Gołoty. Pod koniec ubiegłego wieku Polak zaliczał się do światowej czołówki bokserów wagi ciężkiej. Gołota kilkakrotnie dostawał szansę walki o najważniejsze tytuły i mistrzostwo świata prestiżowych organizacji. Jak się okazuje, Polak był faworytem między innymi właśnie obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. To się zmieniło, gdy Trump stracił przez polskiego pięściarza prawdziwą fortunę. 

Donald Trump stracił ogromne pieniądze z powodu Andrzeja Gołoty. Jak się okazuje, prezydent USA był fanem polskiego boksera, jednak zmieniło się to, gdy stracił przez niego kolosalne pieniądze. O zaskakującej historii opowiedział znany dziennikarz Andrzej Kostyra.

Miss Polski i jej chłopak pod kocem, obok Justyna Żyła. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki (FOTO)Miss Polski i jej chłopak pod kocem, obok Justyna Żyła. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia


Donald Trump kibicował Andrzejowi Gołocie

Polak w swojej karierze miał okazję walczyć z najlepszymi pięściarzami w historii wagi ciężkiej. Mimo że od jego pamiętnych walk minęło już sporo lat, wciąż wywołują one zainteresowanie kibiców. Znany i ceniony dziennikarz oraz ekspert ds. sportów walki Andrzej Kostyra opowiedział na łamach “Super Expressu” interesującą historię dotyczącą Andrzeja Gołoty.

Kostyra sięgnął pamięcią do czasów, gdy Gołota był najlepszym polskim pięściarzem i zaliczał się do ścisłej czołówki światowej wagi ciężkiej. W 1997 roku Polak stanął do walki o tytuł mistrza świata WBC, a jego przeciwnikiem był słynny Lennox Lewis. Okazuje się, że walka ta zwróciła uwagę między innymi obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, który przez lata był znany ze swojej pracy na rynku nieruchomości i występów w mediach.

Dariusz Szpakowski znika ze znanego programu. Dariusz Szpakowski znika ze znanego programu. "Jakiś okres dobiegł końca"Czytaj dalej


Prezydent USA stracił fortunę przez Gołotę

Andrzej Kostyra zdradził, że przed pierwszym gongiem starcia w Atlantic City Donald Trump kibicował Andrzejowi Gołocie. Choć Polak był skazywany przez ekspertów na porażkę z faworyzowanym Lennoxem Lewisem, Trum wierzył, że Gołocie uda się sprawić niespodziankę. Był o tym tak przekonany, że postawił na naszego rodaka aż milion dolarów!

- Z tego co wiem, Donald Trump stracił na walkach Andrzeja Gołoty milion dolarów. Rozmawiałem z nim i jego drugą żoną, przeuroczą i piękną Marlą Maples w 1997 roku przed walką Gołoty z Lennoxem Lewisem w Atlantic City o mistrzostwo świata WBC. Dzisiejszy prezydent USA był już wtedy bardzo popularny jako magnat działający na rynku nieruchomości. Faworytem tamtej walki był broniący tytułu Lewis. Ale Trump wierzył, że wygra Gołota i postawił na niego milion dolarów. Jak to się skończyło po minucie i 35 sekundach walki, dobrze wiecie. Nie widziałem reakcji Trumpa, bo zaraz po walce było wielkie zamieszanie. Ale nie mam wątpliwości, że Trump był wściekły. Nawet bardzo bogaci ludzie nie lubią przegrywać i tracić pieniądze. Szczególnie tak ambitni jak Trump. - opowiedział Kostyra w “Super Expressie”.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kontrolerzy ruszyli na łowy, nie umkniesz już przed kontrolą. Kary, które wystawiają są srogie
  2. Tornado ognia. Niszczycielski słup płomieni trawi wszystko na swojej drodze
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News