Doping
Pexels
Autor - 8 Czerwca 2020

Gwiazda oskarżana o doping. Jej tłumaczenia wywołują tylko uśmiech politowania

Doping w zawodowym sporcie wciąż stanowi spory problem. W mediach pojawiły się doniesienia na temat afery z udziałem mistrzyni świata w biegu na 400 metrów. Zawodniczka została zawieszona, ale konsekwentnie utrzymuje, że jest niewinna.

Salwa Eid Naser została zawieszona za notoryczne unikanie kontroli antydopingowych. Według informacji przekazanych przez dziennikarzy serwisu yahoo.com lekkoatletka nie aktualizowała danych o aktualny, miejscu pobytu lub kontrolerzy wielokrotnie nie mogli jej zastać w domu, aby przeprowadzić testy antydopingowe. Biegaczka twierdzi, że zarzuty są pezpodstawne.

Ogromny dramat ikony futbolu. Próbował ratować syna, ale ten zmarł w jego ramionachOgromny dramat ikony futbolu. Próbował ratować syna, ale ten zmarł w jego ramionachCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tyson wygrał turniej walk na gołe pięści. Jego przeciwnicy padali jak muchy
  2. Obostrzenia dla Polaków aż do jesieni? Słowa Szumowskiego wielu się nie spodobają

Doping czy nieuwaga? Biegaczka odpiera zarzuty

Salwa Eid Naser odpowiedziała na oskarżenia za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Takie zachowanie jest normalne. Może przytrafić się każdemu. (...) Nigdy nie byłam oszustką i nigdy nie będę. Przegapiłam trzy testy, co jest normalne. Zdarza się. Może przytrafić się każdemu. Nie chcę, żeby ludzie się tym przejmowali, nigdy bym nie oszukiwała - tłumaczy pokrętnie.

Na razie nie wiadomo, jaką decyzję ostatecznie podejmie Światowa Agencja Antydopingowa (WADA). Na razie Eid Naser została tymczasowo zawieszona.

Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkęZnany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkęCzytaj dalej

Świetny rezultat dzięki "szprycy"?

Biegaczka z Bahrajnu w ubiegłym roku zdobyła mistrzostwo świata, uzyskując znakomity rezultat (48,14 sekundy). To czas najlepszy od 34 lat. Szybsze od niej na bieżni były tylko Marita Koch w 1985 roku oraz Jarmiła Kratochvilowa w 1983 roku.

Sportowcy z Bahrajnu w ostatnich latach notorycznie łamali przepisy antydopingowe. "Na koksie" złapano m.in. mistrzynię olimpijską w biegu z przeszkodami Ruth Jebet, halową mistrzynię świata Kemi Adekoyę oraz Eunice Kirwę, startującą w maratonach. Wszystkie zawodniczki otrzymały karę dyskwalifikacji na cztery lata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna zmiana w bankomatach sieci Euronet. Przy wybieraniu pieniędzy będziesz musiał się więcej natrudzić
  2. Emisja CO2 może zostać zredukowana aż o 68 procent. Trzeba się jednak oprzeć na nowych technologiach
  3. Jedna z największych gwiazd sportu kończy karierę. Tej decyzji nie spodziewał się nikt
  4. Znany polski piłkarz zawalczy w MMA. Na boisku demolował rywali, jak będzie w klatce?
  5. Niedawno wywinął się śmierci, tym razem się nie udało. Nie żyje znany w Polsce gwiazdor
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News