Dziecko Cibulkova
Instagram
Autor Łukasz Kowalski - 14 Czerwca 2020

Gwiazda tenisa urodziła. Znamy płeć i imię dziecka (FOTO)

Dziecko, którego wyczekiwała znana, była tenisistka w końcu przyszło na świat. Zawodniczka podzieliła się radosną nowiną z fanami na Instagramie. - Świat nigdy już nie będzie taki sam - napisała pod zdjęciem z nowo narodzonym synkiem. Niedługo urodzić ma także Agnieszka Radwańska.

Dziecko pojawiło się w życiu Dominiki Cibulkowej. Była tenisista, od dawna wyczekiwała narodzin swojego pierwszego potomka. - Błogosławieni i radośni cieszymy się, że możemy powiedzieć, że nasza rodzina się powiększy. Wkrótce będzie nas troje - napisała Cibulkowa kilka miesięcy temu na swoim Instagramie. Dołączyła do tego fotografię z mężem i zdjęcie z USG

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Naukowiec podał date, kiedy wróci normalne życie. Przyjdzie nam jeszcze długo poczekać
Gol z rzutu rożnego i występ dwóch Polaków. Znamy finalistów Pucharu Włoch (WIDEO)Gol z rzutu rożnego i występ dwóch Polaków. Znamy finalistów Pucharu Włoch (WIDEO)Czytaj dalej

Dziecko Cibulkowej przyszło na świat

Jak sama zaznaczała w wywiadach jeszcze porodem, chciała urodzić dziecko w prywatnej klinice w Wiedniu. I tak też się stało. Jak sama podkreśliła, bezpieczeństwo dziecka jest dla niej najważniejsze.

- Trochę się boję porodu, ale powtarzam sobie, że przecież inne kobiety mają już za sobą, więc mi pewnie też się uda - żartowała Cibulkova. - Razem z mężem nie możemy się doczekać małego. I to uczucie jest większe niż strach - dodała Słowaczka.

Młoda Karolina Małysz wprawiła fanów w zdziwienie. Gdy zobaczyliśmy jej zdjęcia, oniemieliśmy Młoda Karolina Małysz wprawiła fanów w zdziwienie. Gdy zobaczyliśmy jej zdjęcia, oniemieliśmy Czytaj dalej

Nidługo urodzi także Radwańska

W niedzielę rano na świat przyszło pierwsze dziecko Cibulkowej i jej męża. O radosnej nowinie poinformowała za pomocą Instagrama. - I nasz świat już nigdy nie będzie taki sam. 14.06.2020 roku powitaliśmy na świecie naszego cudownego syna Jakuba Navarę - napisała 31-latka na swoim profilu. Dołączyła do tego zdjęcie z sali szpitalnej wraz z mężem i nowo narodzonym synkiem.

Niedługo swoje dziecko na świecie powita wieloletnia rywalka Cibulkowej z kortów, Agnieszka Radwańska. Polka nie zdradziła dokładnej daty porodu, przekazała jedynie, że dziecko urodzi się w wakacje. Była tenisista obecnie przebywa w Sopocie, gdzie wypoczywa. Na swoim koncie na Instagramie chwali się zdjęciami, na których można zauważyć coraz większy ciążowy brzuszek.

Dziecko Cibulkova

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski pociąg przed wojną jeździł szybciej niż Pendolino. Lux Torpeda robiła furorę
  2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Maseczki mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Przed założeniem musisz pamiętać o jednej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News