Dziewczyna
instagram.com/robaleek
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 10 Sierpnia 2020

Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)

Dziewczyna reprezentanta Polski w piłce nożnej skradła serca kibiców. Wybranka serca znanego bramkarza kadry niedawno przyjęła jego oświadczyny i para planuje już ślub. Piłkarz z radością pochwalił się z kibicami nowiną o zaręczynach, a modelka dumnie zaprezentowała pierścionek, który otrzymała od ukochanego. Zdjęcia publikowane przez narzeczoną zawodnika z miejsca stały się sensacją wśród sympatyków piłki nożnej. 

Dziewczyna znanego polskiego bramkarza występującego w Premier League robi prawdziwą furorę wśród kibiców. Fotomodelka niedawno zaręczyła się ze swoim ukochanym i zaprezentowała w mediach społecznościowych zdjęcie pierścionka. Zdaniem fanów, polski zawodnik ma prawdziwe szczęście.

Lech, Cracovia i Piast poznały swoich rywali w Lidze Europy. Kolejorz miał sporo szczęściaLech, Cracovia i Piast poznały swoich rywali w Lidze Europy. Kolejorz miał sporo szczęściaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. Rząd zdecydował. Jest zakaz. Przepisy obowiązują od dziś


Dziewczyna polskiego bramkarza skradła serca kibiców

Fantastycznymi nowiną podzielił się z kibicami zawodnik FC Liverpoolu Kamil Grabara. Golkiper, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w występującym w Championship Huddersfield Town, zdradził, że kilka dni temu oświadczył się swojej dziewczynie. Zachwycona partnerka piłkarza powiedziała “tak” i można domyślać się, że para już powoli myśli o ślubie.

Para spotyka się ze sobą już od roku i jak widać, są ze sobą szczęśliwi. Dominika Robak ma doświadczenie w pracy w roli fotomodelki. Media społecznościowe partnerki bramkarza Liverpoolu cieszą się dużym zainteresowaniem. Na Instagramie można zobaczyć wiele jej zdjęć wspólnie z narzeczonym, a także z sesji zdjęciowych. Kibice zachwyceni są urodą wybranki Kamila Grabary.

Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)Czytaj dalej


Kamil Grabara wraca do Liverpoolu

Polski bramkarz zakończył już wypożyczenie do Huddersfield i wrócił do Liverpoolu. Ostatniego sezonu nie może zaliczyć do udanych, gdyż jego drużyna zaliczał się do najsłabszych w Championship i do końca walczyła o utrzymanie. Grabara doznał także urazu głowy, przez który musiał pauzować w wielu spotkaniach. Na grę w “The Reds” nie ma raczej szans i bardzo prawdopodobne, że uda się na kolejne wypożyczenie lub odejdzie definitywnie.

Dziewczyna

Dziewczyna

Dziewczyna

Dziewczyna

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na starym dokumencie będziesz mógł sporo zyskać. Rząd podpisał ustawę, lepiej zajrzyj do szuflady
  2. Naukowcy odkryli nowy rodzaj trzęsienia ziemi? Jego siła była niszczycielska
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News