Dziewczyna
instagram.com/patrycja.tuchlinska
Autor Piotr Mika - 22 Września 2020

73-letni polski działacz i biznesmen poderwał 25-latkę. Ponętna piękność mogłaby być jego wnuczką (FOTO)

Dziewczyna jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich biznesmenów najwyraźniej nie przejmuje się dzielącą ich różnicą wieku. Młoda kobieta czuje się pewnie przy swoim o wiele starszym partnerze, z którym chętnie pokazuje się w miejscach publicznych. Okazuje się, że para spotyka się już od 2018 roku.

Dziewczyna 73-letniego Józefa Wojciechowskiego tak naprawdę mogłaby być jego... wnuczką. 25-letnia Patrycja Tuchlińska najwyraźniej nie przejmuje się taką różnicą wieku, a dzięki znajomości z niezwykle bogatym biznesmenem może spełniać realizować swoje zainteresowania, jakimi są m.in. podróże.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. To już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów Polski
  2. 4,3 tys. zł bonusu do emerytury. Wiceminister chce znacznie rozszerzyć dodatek honorowy
  3. Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi butami. Cena zwala z nóg, zwykły Polak musi na nie pracować ponad miesiąc
Ronaldinho może trafić do Ekstraklasy. Szalony plan brazylijskiego menadżeraRonaldinho może trafić do Ekstraklasy. Szalony plan brazylijskiego menadżeraCzytaj dalej

Dziewczyna byłego prezesa Polonii Warszawa powala urodą

Józef Wojciechowski to jeden z najbogatszych Polaków, właścicela holdingu J.W. Construction działającego w budownictwie. Firmia przynosi 73-latkowi ogromne dochody, które pozwoliły mu już w 2006 roku na inwestowanie w jeden z polskich klubów - Polonię Warszawa. Pod rządami Wojciechowskiego Czarne Koszule miały rywalizować na najwyższym poziomie w Polsce, rzucając wyzwanie lokalnemu rywalowi, Legii Warszawa.

Mimo gry w Ekstraklasie właścicel nie był zadowolony z wyników klubu, z którego finansowania wycofał się w 2012 roku. Od tamtej pory Polonia przechodzi kryzys, z którego wydostać ją może niedawne przyjście nowego inwestora - francuskiego biznesmena Gregoire'a Nitota. Wydaje się, że były szef Polonii już stracił zainteresowanie inwestowaniem w sport, ale wciąż pociągają go kobiety, o czym świadczy związek z piękną Patrycją Tuchlińską.

Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała się zupełnie roznegliżowana, wszystko widać (FOTO)Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała się zupełnie roznegliżowana, wszystko widać (FOTO)Czytaj dalej

Młoda studentka uwodzi o wiele starszego biznesmena

Według portalu kozaczek.pl 25-letnia kobieta spotyka się z 73-letnim Wojciechowskim już od 2018 roku. Para chętnie pojawia się razem na różnych galach, nie kryjąc się ze swoim związkiem. Patrycja Tuchlińska jest bardzo atrakcyjną kobietą i trudno dziwić się biznesmenowi, że zwrócił na nią swoją uwagę. Kobieta nie zamierza jednak polegać tylko na bogatym partnerze i zamierza skończyć studia - Kobieta studiuje inżynierię mechaniczą na Politechnice Wrocławskiej.

Dziewczyna

Dziewczyna

Dziewczyna

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem
  2. Zagadkowe światła wokół komety. Naukowcy odkryli niesamowitą tajemnicę
  3. Luis Suarez odchodzi z Barcelony. W końcu znalazł nowy klub, jego nazwa to wielkie zaskoczenie
  4. Byłe gwiazdy Legii Warszawa zniszczyły Vukovicia w mediach społecznościowych. Kibice są wściekli
  5. Robert Lewandowski nagle opuścił trening Bayernu Monachium. Znamy powód jego nieobecności
  6. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News