Ekstraklasa
instagram.com/petteriforsell
Autor Mateusz Wysokiński - 1 Marca 2020

Piłkarz Ekstraklasy odpowiada na krytykę swojej nadwagi. "Nie wszystkim podoba się, jak wyglądam. Nic na to nie poradzę"

Ekstraklasa w tym sezonie dostarcza bardzo dużych emocji kibicom w całej Polsce. Walka o utrzymanie jest tak emocjonująca, jak ta o pozostanie w lidze. Gwiazdor jednej z ekip, która chce pozostać na najwyższym poziomie rozgrywkowym jest od lat krytykowany za nadmiar kilogramów, który posiada. Pomocnik postanowił odpowiedzieć swoim hejterom na nieprzychylne komentarze pod swoim adresem.

Ekstraklasa od kilku lat jest świadkiem popisów piłkarza reprezentacji Finlandii, który stał się w kraju prawdziwą gwiazdą. Petteri Forsell, który w tym okienku transferowym trafił do Korony Kielce, a w swoim piłkarskim CV ma występy w Miedzi Legnica od samego początku swojej przygody w Polsce jest krytykowany za problemy z posturą i z nadmierną wagą. Cierpliwość Fina skończyła się jednak, stąd też zdecydował się na komentarz.

Ważny gol byłego reprezentanta Polski. Wielka klasa, powinien wrócić do kadry?Ważny gol byłego reprezentanta Polski. Wielka klasa, powinien wrócić do kadry?Czytaj dalej

Ekstraklasa. Petteri Forsell zmaga się z krytyką kibiców

Zawodnik, który aspiruje, aby wyjechać na Euro 2020 z kadrą Finlandii, wrócił do Polski, aby się odbudować. Przypomnijmy, że po spadku z Miedzią Legnica do I ligi dostał on ultimatum od selekcjonera swojej kadry, że jeśli nie będzie grał na najwyższym poziomie, nie będzie brany pod uwagę przy wybieraniu składu. Pomocnik zdecydował się na przenosiny do HJK Helsinki, jednak nie udało mu się zrobić furory w lidze fińskiej. Powrót do Polski ma przekonać selekcjonera jego kadry, że może się jeszcze przydać na turnieju mistrzowskim.

Mimo że Forsell jest aktualnie jednym z najlepszych piłkarzy Korony, a władze kieleckiego klubu widzą w Finie szansę na swoje utrzymanie w lidze, to już teraz pojawiły się głosy, że jest za gruby.

Niedzielne skoki w Norwegii odwołane. Fatalne wieści dla polskich skoczkówNiedzielne skoki w Norwegii odwołane. Fatalne wieści dla polskich skoczkówCzytaj dalej

Forsell odpowiada hejterom

Piłkarz reprezentacji Finlandii powiedział, co sądzi o krytykach swojej wagi. Zawodnik w rozmowie z Przeglądem Sportowym wyznał, że złośliwe komentarze pod swoim kierunkiem słyszy od dzieciństwa, ale stara się zachowywać dystans.

- Nie wszystkim podoba się, jak wyglądam. Nic na to nie poradzę, taką mam budowę ciała – tłumaczy zawodnik.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News