Ekstraklasa Koronawirus
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 1 Sierpnia 2020

Z ostatniej chwili. Koronawirus w polskiej Ekstraklasie, klub musiał podjąć nagłą decyzję

Ekstraklasa zakończyła sezon bez większych problemów, a żaden z piłkarzy nie chorował na koronawirusa. Dowiadujemy się jednak, że ta sytuacja nagle zmieniła się. Jeden z klubów musiał nagle drastycznie zmienić swoje plany.

Ekstraklasa poczyniła dokładne starania, by rozgrywki zostały dokończone w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa. Dowiedzieliśmy się, że do końca sezonu udało się uchronić zawodników i sztaby szkoleniowe przed zarażeniem koronawirusem. Zupełnie inaczej wszystko miało jednak wyglądać przed rozpoczęciem kolejnego sezonu, bowiem zawodnicy mieli udać się na urlopy.

Dziś dotarła do nas informacja o wykryciu koronawirusa u zawodnika polskiej ligi. Taka informacja może wpłynąć na plan rozpoczęcia rozgrywek, do czego dojść miało w drugiej połowie tego miesiąca. Teraz jednak okazuje się, że sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
  2. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  3. Pierwsza osoba na Podhalu nie żyje po pogrzebie. Czarny scenariusz się spełnia
Piotr Żyła odniósł się do wiadomości o swoim romansie. Zadrwił z Justyny Żyły i mediów, ale wszyscy mówią o jednym (FOTO)Piotr Żyła odniósł się do wiadomości o swoim romansie. Zadrwił z Justyny Żyły i mediów, ale wszyscy mówią o jednym (FOTO)Czytaj dalej

Ekstraklasa zostanie wstrzymana?

Wisła Płock miała niebawem wyruszyć na pierwsze przedsezonowe zgrupowanie. Okazuje się jednak, że zgodnie z decyzją klubu do tego nie dojdzie. Wszystko przez to, że po powrocie z urlopów u jednego z zawodników zdiagnozowano koronawirusa. Natychmiastowo zrezygnowano również z treningów grupowych. Klub podejmie kolejne decyzje związane z obecną sytuacją.

Nie wiadomo, czy Ekstraklasa wyciągnie dalsze wnioski z przypadku Wisły Płock. Na ten moment trudno powiedzieć, jak rozwinie się sytuacja i czy w Wiśle Płock wykryte zostaną kolejne przypadki koronawirusa. Nie można wykluczyć takiego przypadku.

Tragiczna wiadomość obiegła Polskę z samego rana. Pożegnaliśmy wybitnego Polaka, nie żyje Mieczysław SzykTragiczna wiadomość obiegła Polskę z samego rana. Pożegnaliśmy wybitnego Polaka, nie żyje Mieczysław SzykCzytaj dalej

Ekstraklasa. Koronawirus w polskiej lidze

W mediach nie pojawiły się informacje na temat tego, który z zawodników cierpi na koronawirusa. Nie wiemy również, jak wpłynie to na dalszy harmonogram przygotowań Wisły Płock do kolejnego sezonu. Możemy jednak spodziewać się sporych zmian.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje Andrzej Cisowski. Nic nie dało się zrobić, śmierć zabrała go młodo
  2. Najdroższe psy na świecie. Oczarowują swoim wyglądem i kosztują fortunę
  3. Niesamowity pokaz świetlików. Japonia rozświetlona przez owady
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Zdjęcia - Dramat na węźle Konotopa. BMW bez kierowcy i makabryczne odkrycie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News