Ekstraklasa
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 1 Października 2020

Rekordy zakażeń na koronawirusa. Decyzja Ekstraklasy mogła być tylko jedna, kibice nie będą zadowoleni

Ekstraklasa mierzy się z coraz większymi problemami spowodowanymi nową, dużo większą falą zakażeń niż tak, jaka miała miejsce wiosną. Okazuje się, że liczba chorych w jednym z klubów jest na tyle wysoka, że władze ligi zdecydowały się na przełożenie meczu. To nie wróży dobrze na kolejne tygodnie.

Ekstraklasa S.A., organ zarządzający najwyższą polską klasą rozgrywkową, zdecydowała się na przełożenie meczu Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, który miał zostać rozegrany w niedzielę 4 października. Wszystko ze względu na wzrost zakażeń w krakowskim klubie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Kredyt sprzed lat umorzony. Klienci PKO BP w końcu wygrali batalie i nie muszą już płacić długu
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Nie żyje legenda polskiego sportu, która na stałe wpisała się do historii. Przegrała walkę ze straszliwą chorobąNie żyje legenda polskiego sportu, która na stałe wpisała się do historii. Przegrała walkę ze straszliwą chorobąCzytaj dalej

Ekstraklasa zmuszona przełożyć kolejny mecz

Choć jeszcze wczoraj wydawało się, że mecz pomiędzy Wisłą a Lechią dojdzie do skutku, jednak sytuacja okazała się na tyle zła, że po omówieniu sprawy z odpowiednimi podmiotami władze PKO BP Ekstraklasy zdecydowały się na przełożenie tego spotkania.

O sprawie poinformowała już m.in. sama Wisła Kraków w oficjalnym komunikacie. - W związku wystąpieniem kilku przypadków SARS-CoV-2 wśród zawodników pierwszej drużyny Wisły Kraków oraz z możliwością pojawienia się kolejnych zakażeń, organizator rozgrywek Ekstraklasa SA w porozumieniu Komisją Medyczną Polskiego Związku Piłki Nożnej i z Małopolską Stacją Sanitarną podjął decyzję o zmianie terminu spotkania w ramach 6. kolejki pomiędzy Białą Gwiazdą a Lechią Gdańsk - czytamy na stronie Wisły Kraków.

Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Czytaj dalej

Czy znów grozi nam przerwa w rozgrywkach?

Sytuacja robi się coraz bardziej poważna. Po tym jak okazało się, że w Pogoni Szczecin zarażonych jest aż 20 zawodników, przełożony został mecz Portowców z Jagiellonią Białystok. Teraz, choć zakażeń w Wiśle Kraków jest dużo mniej, to spotkanie z Lechią i również zostanie przeniesione na inny termin. Jeśli problem będzie się nasilał, to bardzo możliwe, że znów grozi nam przerwa w rozgrywkach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News