Ekstraklasa
Facebook PKO Ekstraklasa
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Kwietnia 2020

Wspaniała informacja dla kibiców w całej Polsce. Polacy dostaną Ekstraklasę za darmo

Ekstraklasa wychodzi naprzeciw kibicom w trudnym okresie, jakim jest przymusowa przerwa w rozgrywkach spowodowana pandemią koronawirusa. Kibice będą mogli uzyskać dostęp do transmisji i przygotowanych materiałów za darmo. Promocja ma obowiązywać do końca kwietnia.

Ekstraklasa postanowiła uprzyjemnić kibicom ligowej piłki w Polsce czas rozłąki z rozgrywkami piłkarskimi. Zdecydowano, że sympatycy polskiej najwyższej klasy rozgrywkowej otrzymają darmowy dostęp do materiałów publikowanych w oficjalnym serwisie PKO Ekstraklasy. Na sympatyków futbolu czeka mnóstwo atrakcji.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Kamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzjaKamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzjaCzytaj dalej


Ekstraklasa zorganizowała dla kibiców promocję, która pomoże w przetrwaniu pandemii

Ekstraklasa pod koniec lata ubiegłego roku uruchomiła własny, oficjalny serwis internetowy. Ekstraklasa.TV, bo tak brzmi jego oficjalna nazwa, to miejsce, gdzie koneserzy rodzimej piłki ligowej znajdą dla siebie mnóstwo atrakcji. Skróty meczów, statystyki, relacje, mnóstwo materiałów wideo oraz retransmisje spotkań, także tych archiwalnych. Do tej pory platformę odwiedziło ponad 8,5 miliona osób, a zarejestrowanych uczestników jest ponad 155 tysięcy. Właśnie poprzez założenie konta w serwisie i wykupienie odpowiedniej subskrypcji można cieszyć się wymienionymi przez nas wcześniej atrakcjami. W obliczu pandemii koronawirusa właściciele serwisu postanowili jednak przygotować dla kibiców specjalną promocję.

Orzeł Górskiego poważnie chory. Lekarze postawili najgorszą diagnozęOrzeł Górskiego poważnie chory. Lekarze postawili najgorszą diagnozęCzytaj dalej


Serwis Ekstraklasa.TV przez cały miesiąc będzie dostępny za darmo. Czeka mnóstwo atrakcji dla kibiców

Ekstraklasa.TV poinformowała, że przez cały kwiecień dostęp do materiałów zgromadzonych i publikowanych w serwisie, będzie całkowicie darmowy. Wystarczy tylko się zarejestrować. Dostęp będzie możliwy niezależnie od lokalizacji, tak więc zarówno znajdujący się na terenie kraju, jak i przebywający poza jego granicami Polacy, będą mogli skorzystać z oferty. Musimy przyznać, że jest to wspaniała inicjatywa. Brawo!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden kontynent ma rekordowo mało zakażeń koronawirusem. Mieszkańcy mają przewagę, eksperci tłumaczą
  2. Nietrzeźwy mężczyzna uciekł z kwarantanny. Wsiadł do metra, przejechał całą linię, trwa dezynfekcja
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Za długie rozmowy przez telefon zablokują numer. Sieć nie zważa nawet na pakiet "bez limitu"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News