Ekstraklasa powrót
Stadion Miejski w Łodzi
Autor Piotr Bernaciak - 3 Maja 2020

Nowy kandydat na trenera ŁKS-u to prawdziwa niespodzianka. Nikt się nie spodziewał, wróci do ligi po 6 latach

Ekstraklasa sensacyjnie pożegnała wczoraj trenera Łódzkiego Klubu Sportowego, którym był Kazimierz Moskal. Nikt nie spodziewał się decyzji o rozstaniu z trenerem, który ma już rzekomo swojego następcę. Jest to sensacyjny kandydat.

Ekstraklasa wczoraj straciła jednego z trenerów, który był bardzo ceniony przez kibiców z racji na swoją karierę i na swoje poprzednie osiągnięcia na ławce trenerskiej. Dowiedzieliśmy się o rozstaniu się Kazimierza Moskala z Łódzkim Klubem Sportowym, co było wyjątkowo sensacyjną informacją dla wszystkich fanów naszej ligi. Nikt nie mógł przewidzieć rozstania w taki sposób.

Dzisiaj dotarły do nas także informacje o tym, kto może zostać następcą Kazimierza Moskala. Jak się okazuje, chodzi w tym wypadku o postać doskonale znaną wszystkim fanom Ekstraklasy. Mało kto spodziewał się jednak, że wróci ona do niej właśnie teraz.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
   2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Druzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanieDruzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanieCzytaj dalej

Ekstraklasa. Sensacyjny następca Kazimierza Moskala

Nowym trenerem ŁKS-u zostać ma Wojciech Stawowy. Ekstraklasa doskonale zna już tego trenera, bowiem w przeszłości miał on okazję prowadzić między innymi Cracovię, w której został obdarzony ogromnym zaufaniem i podpisał nawet 10-letni (!) kontrakt, co jest zdecydowanym ewenementem w środowisku. Inna sprawa, że niedługo potem go zwolniono.

To właśnie Stawowy ma uratować Ekstraklasę dla Łodzi. Klub ma olbrzymie problemy w walce o utrzymanie i nie jest faworytem do pozostania w lidze, zwłaszcza po odejściu zdecydowanie największej gwiazdy tego zespołu, Daniego Ramireza.

Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski przeszedł kolejny test na koronawirusa. Poznaliśmy wynikiZ ostatniej chwili: Robert Lewandowski przeszedł kolejny test na koronawirusa. Poznaliśmy wynikiCzytaj dalej

Ekstraklasa. Nadchodzą zmiany w Łodzi

Wciąż nie wiadomo, czy Ekstraklasa wróci do gry już w tym miesiącu. Władze są przekonane, że jest to możliwe, jednak konieczny będzie negatywny wynik testu na koronawirusa u wszystkich piłkarzy. Pozostaje nam obecnie jedynie czekać na wyniki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News