Ekstraklasa Igor Angulo
YouTube - Canal +
Autor Piotr Bernaciak - 3 Grudnia 2019

Hiszpański gwiazdor polskiej ligi na Euro będzie kibicował Polsce. Jego słowa wywołały poruszenie

Ekstraklasa przynosi nam z każdym dniem nietypowe sytuacje. Dziś dowiedzieliśmy się, że hiszpański gwiazdor w meczu Polski z jego rodakami będzie kibicował Polakom. Jego słowa doprowadziły do sporego poruszenia.

Ekstraklasa kojarzy się polskim widzom z interesującymi akcjami, które niestety dość rzadko mają miejsce na boisku. Często mówimy o wydarzeniach dotyczących piłkarzy z naszej ligi, bowiem zdarza im się udzielić wywiadu, w którym padają bardzo niecodzienne słowa. Wielokrotnie doszło w ten sposób do skandalu, choć wydaje się, że tym razem będzie jednak zupełnie inaczej.

Gwiazdor polskiej ligi pochodzi z Hiszpanii, ale zadeklarował, że podczas Euro 2020 nie będzie wielkim fanem gry reprezentacji swojej ojczyzny. Jego słowa wywołały w środowisku piłkarskim spore poruszenie. Ekstraklasa jest w szoku w związku z trudną do wytłumaczenia wypowiedzią piłkarza pochodzącego z Hiszpanii.

Robert Lewandowski rozczarowany głosowaniem Złotej Piłki. Mina Polaka mówi sama za siebieRobert Lewandowski rozczarowany głosowaniem Złotej Piłki. Mina Polaka mówi sama za siebieCzytaj dalej

Ekstraklasa kojarzy się fanom z nietypowymi sytuacjami

Igor Angulo występuje w Górniku Zabrze już od kilku lat. Hiszpan trafił na Śląsk w momencie, gdy Górnik przeżywał trudne chwile w I lidze, jednak wkrótce dzięki jego trafieniom do miasta znów zawitała Ekstraklasa. Od tego czasu można uznać go za prawdziwą gwiazdę zespołu, bowiem to właśnie dzięki niemu Górnik wciąż ma szanse na utrzymanie w lidze.

W ostatnim wywiadzie Hiszpan w dość szokujący sposób wypowiedział się na temat losowania fazy grupowej Euro 2020. Stało się jasne, że to właśnie z nim będą rozmawiać dziennikarze, bowiem to właśnie Angulo jest największą hiszpańską gwiazda ligi, jednak okazuje się, że mimo wszystko niespecjalnie wyraża swoje przywiązanie do ojczyzny, co może dziwić.

Gwiazdor Ekstraklasy nie przywiązuje się do swojej ojczyzny

Angulo przyznał w wywiadzie, że w meczu Hiszpanii z Polską na Euro 2020 będzie wspierał reprezentację kraju, w którego lidze obecnie występuje. Taka wypowiedź z pewnością nie przysporzy mu fanów w ojczyźnie. Warto jednak pamiętać, że pochodzi on z regionu zwanego krajem Basków, który podkreśla regularnie swoją niezależność od Hiszpanii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski piłkarz zdewastował rynek miasta? Klub odnosi się do doniesień prasowych
  2. Gwiazdor Barcelony odejdzie z klubu? Ma dwie propozycje, transfer możliwy już zimą
  3. Jak zdobyć bilety na Euro 2020? Walka o miejsca na trybunach nie będzie łatwa
  4. Gwiazdor Ekstraklasy nie zagra do końca roku. Ma poważne problemy zdrowotne
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News