Ekstraklasa Dominik Midak
Twitter - Legia Warszawa
Autor Piotr Bernaciak - 4 Listopada 2019

Kontrowersyjny wpis właściciela polskiego klubu. Stwierdził, że w Ekstraklasie panuje korupcja

Ekstraklasa nie cieszy się tak wielkim poważaniem wśród kibiców, jak inne ligi zagraniczne, jednak mimo wszystko ma ona wielu fanów. Jeden z właścicieli klubów zdecydował się na bardzo nietypową wypowiedź.

Ekstraklasa nie należy do najlepszych lig świata, ani nawet Europy, jednak z pewnością możemy powiedzieć, że nawet w naszej lidze nie brakuje ciekawych sytuacji i wydarzeń, które są komentowane przez tysiące kibiców i ekspertów. Niestety, rzadko ma to coś wspólnego z wysokimi umiejętnościami piłkarskimi. Częściej mowa o tym, co dzieje się poza boiskiem.

Wczoraj jeden z właścicieli znanego klubu grającego w polskiej najwyższej klasie rozgrywkowej postanowił zamieścić na Twitterze wyjątkowo kontrowersyjny wpis, który nie spotkał się ze zrozumieniem. Krytykowali go nawet najwięksi kibice klubu, którym zarządza obecnie właściciel. Drużyna zaliczyła porażkę, a cały klub - wizerunkową wpadkę, o której trudno będzie zapomnieć.

Łukasz Piszczek podjął decyzję ws. zakończenia kariery. Skomentował plotki o transferze do PSGŁukasz Piszczek podjął decyzję ws. zakończenia kariery. Skomentował plotki o transferze do PSGCzytaj dalej

Ekstraklasa ma zagorzałych fanów

Arka Gdynia mierzyła się wczoraj z Legią Warszawa. Drużyna z Trójmiasta nie była faworytem meczu, a jej szansę na zdobycie punktów zmalały niemal do zera, gdy jeszcze w pierwszej połowie czerwoną kartką ukarany został Nando. Brutalny faul na Andre Martinsie nie podlegał najmniejszej dyskusji, nawet jeżeli był niezamierzony. Za takie zagranie należy się kara.

Mimo wszystko, właściciel Arki Dominik Midak zdecydowanie nie potrafił pogodzić się z taką decyzją arbitra Wojciecha Mycia. Zamieścił na Twitterze mema przedstawiającego rzekomą sympatię ze strony sędziów w stronę Legii, dodając, że "Legia jak zwykle gra w 12". Sugerował tym samym, że sędzia sprzyjał wicemistrzom Polski, choć w tej sytuacji trudno mówić o poważnym błędzie arbitra.

Kontrowersje po wpisie właściciela klubu z Ekstraklasy

Po pewnym czasie Dominik Midak raz jeszcze przemyślał swoje zachowanie i zdecydował się na usunięcie wpisu, jednak wiele osób zdążyło już zapisać nietypowe słowa mężczyzny. Sytuacja, gdy właściciel klubu zarzuca publicznie korupcję w wykonaniu innej drużyny nie zdarza się zbyt często. Kibice publicznie nawołują do tego, aby Midak zgłosił sprawę policji, jeżeli rzeczywiście posiada dowody na ustawianie decyzji sędziego przez Legię.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News