Ekstraklasa koronawirus pilne
Ze Stadionu
Autor Łukasz Kowalski - 5 Maja 2020

Polacy zamarli. Władze przekazały klubom wieści, których wszyscy się obawiali, podejrzenie wirusa u gwiazd

Ekstraklasa niedługo ma wznowić rozgrywki. Dzisiaj kluby miały wrócić do treningów. Jednak władze Ekstraklasy dzisiaj wydały szokującą decyzję dotyczącą dalszych treningów w klubach PKO Ekstraklasy.

Ekstraklasa miała niedługo wrócić do grania. Zgodnie z postanowieniem rządu od poniedziałku kluby mogły wrócić do treningów w grupach 14-osobowych. Niestety, na ten moment nie wiadomo jednak, czy do tego dojdzie. Wszystko przez najnowszą wiadomość przekazaną przez władze Ekstraklasy wszystkim klubom, która nadeszła do nas już z samego ranaa.

Poniedziałek był dniem testów w wielu klubach. Drużyny, a także pracownicy klubów przechodzili testy na koronawirusa. Drużyny przeprowadzały już pierwsze zajęcia. Kluby miały wrócić do grania 27 czerwca w Pucharze Polski, a trzy dni później miała wznowić grę Ekstraklasa. Dzisiaj jednak kibice zamarli. Około godziny 10 Ekstraklasa poinformowała kluby, że wszystkie kluby mają anulować zaplanowane na dzisiaj zajęcia przynajmniej do godziny 14.

Brat Anny Lewandowskiej wygadał się. Złamali jej nos, biła się z mężczyznami, wszystko wyszło na jawBrat Anny Lewandowskiej wygadał się. Złamali jej nos, biła się z mężczyznami, wszystko wyszło na jawCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli

Póki co nie wiadomo, co jest powodem takiej decyzji władz ligi. Część klubów nie otrzymała jeszcze wyników testów na koronawirusa. W przypadku niektórych piłkarzy i trenerów należało powtórzyć testy, ponieważ pierwsze wyniki wyszły pozytywnie. Nieoficjalnie wiadomo, że przeprowadzono tym osobom ponowne testy, a ich wyniki mają być znane właśnie o 14.

Może to oznaczać, że niektórzy zawodnicy Ekstraklasy rzeczywiście mogą być chorzy na koronawirusa. Dokładnie taka sytuacja miała miejsce w Bundeslidze, gdy przy rutynowym badaniu przed powrotem do gry w lidze trzech zawodników FC Koln musiało przejść dodatkowe badania. Po kilku dniach wykryto u nich obecność wirusa COVID-19 w organiźmie.

Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedziałRobert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedziałCzytaj dalej

Ekstraklasa. Powrót ligi jest zagrożony

Na ten moment możemy jednak czekać jedynie na oficjalne informacje przekazane nam przez ligę. Ekstraklasa o 14 ma poinformować wszystkie kluby o zaistniałej sytuacji i wydać pozwolenie lub oficjalny zakaz dalszych treningów.

AKTUALIZACJA: Portal WP SportoweFakty donosi, jakoby wstrzymanie treningów miało być jednak spowodowane tym, że nie od wszystkich klubów spłynęły już informacje dotyczące badań na COVID-19.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażająca opinia ekspertów o drugiej fali pandemii w Europie. Nie brzmi dobrze
  2. Ogromny hałas, huk, antyterroryści. Akcja CBŚP w Warszawie. Co się dzieje?
  3. Brat Anny Lewandowskiej wygadał się. Złamali jej nos, biła się z mężczyznami, wszystko wyszło na jaw
  4. Słynny piłkarz zawieszony przez Bundesligę. Krzysztof Piątek może mieć ogromne problemy
  5. Cała prawda o uwielbianym gwiazdorze wyszła na jaw. Fani są wściekli, teraz trafi do więzienia
  6. Idą zmiany w 500 plus? Kandydat na prezydenta: "Wszystko wskazuje, że świadczenie będzie ograniczone"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News