Ekstraklasa fatalne pudło
Ekstraklasa
Autor Piotr Bernaciak - 7 Lutego 2020

Piłkarskie jaja w meczu Ekstraklasy. Fatalne pudło, jak można było tak przestrzelić? (WIDEO)

Ekstraklasa. Arka Gdynia - Cracovia. W drugiej połowie meczu w Gdyni doszło do sytuacji, która doprowadziła do wybuchu śmiechu kibiców. Zawodnik popisał się fatalnym pudłem, choć znajdował się kilka metrów od bramki.

Ekstraklasa. Arka Gdynia - Cracovia. W meczu otwierającym zmagania Ekstraklasy w tym roku doszło do sytuacji, która rozbawiła kibiców oglądających spotkanie. Z pewnością nawet kibice Cracovii mogli śmiać się po tym, jak jeden z zawodników Pasów próbował wykończyć swoją sytuację strzelecką. Wydawało się, że jest to najprostszy możliwy strzał, jednak piłkarza przerosło to zadanie.

Mecz Arka Gdynia - Cracovia był pierwszym spotkaniem tego roku w Ekstraklasie. Jedynego gola po rykoszecie strzelił Sergiu Hanca, jednak uwagę widzów przyciągnęło raczej to, co zrobił jego kolega z zespołu w późniejszej fazie starcia. Jego akcja ma szansę stać się hitem internetu jeszcze na długie miesiące i niewykluczone, że znajdziemy ją w kompilacji typu "piłkarskie jaja".

Najlepiej zarabiający sportowcy na świecie. Czwarte miejsce wzbudziło ogromne zaskoczenie kibicówNajlepiej zarabiający sportowcy na świecie. Czwarte miejsce wzbudziło ogromne zaskoczenie kibicówCzytaj dalej

Ekstraklasa. Fatalne pudło w meczu Arka Gdynia - Cracovia

W drugiej połowie Sergiu Hanca świetnie dośrodkował piłkę na nogę Pelle van Amersfoorta, który znajdował się niepilnowany zaledwie kilka metrów od bramki Arki. Wydawało się, że oddanie strzału w tej sytuacji jest tylko formalnością, ale po raz kolejny dowiedzieliśmy się, że Ekstraklasa może nas zaskoczyć. Holender uderzył bardzo nieczysto i posłał piłkę z dala od bramki.

Futbolówka nie tylko minęła słupek bramki Cracovii, ale poleciała aż poza linię boczną boiska. Chyba każdy kibic oglądający to spotkanie był zdziwiony rezultatem strzału, który po prostu musiał znaleźć drogę do siatki. Uderzenie Pelle van Amersfoorta niemal na pewno trafi do najgorszych uderzeń tego sezonu.

ZOBACZ STRZAŁ HOLENDERSKIEGO ZAWODNIKA CRACOVII:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  2. Piątek już jest gwiazdą Herthy. "Z nikim wcześniej nie wiązano tak wielkich nadziei"
  3. Adam Małysz wskazał na problem polskich skoczków. Przez niego mają gorsze wyniki
  4. Coraz mniejsze zainteresowanie Pucharem Świata. W Willingen będzie wielu nieobecnych
  5. Najbardziej nieprawdopodobny transfer stanie się faktem? Legendarny klub pyta o Messiego
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News