Ekstraklasa
Facebook ŁKS Łódź
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Maja 2020

Skandal w Ekstraklasie po wypowiedzi znanego trenera. "Jestem ofiarą koronawirusa"

Ekstraklasa przygotowuje się do wznowienia rozgrywek przerwanych z powodu pandemii koronawirusa. Piłkarze nie zdążyli jeszcze na dobre wznowić treningów, a już mamy do czynienia ze skandalem. W przerwie od gry swoje stanowisko stracił trener zajmującego ostatnie miejsce w tabeli ŁKS Łódź. Wypowiedź, jakiej udzielił tuż po zakończeniu pracy wywołała burzę.

Ekstraklasa najprawdopodobniej pod koniec maja wznowi rozgrywki. Do rywalizacji z nowym trenerem przystąpią piłkarze zamykającego ligową tabelę ŁKS-u Łódź. Kilka dni temu z klubem rozstał się Kazimierz Moskal, który w niedawno udzielonym wywiadzie użył bulwersującego stwierdzenia.

Anna Lewandowska pokazała Laurę po raz pierwszy. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, wzruszająceAnna Lewandowska pokazała Laurę po raz pierwszy. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, wzruszająceCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Ekstraklasa. ŁKS Łódź zwolnił trenera

Pandemia koronawirusa wciąż panuje na całym świecie, a liczba ofiar systematycznie wzrasta. Mimo ciężkich czasów federacje piłkarskie chcą funkcjonować w miarę normalnie i przywrócić rozgrywanie meczów. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce na boiska przy zachowaniu szczególnych środków bezpieczeństwa powrócą piłkarze Bundesligi. Mówi się o starcie gry 15 maja. Wkrótce później wznowić rozgrywki może polska Ekstraklasa.

Wiadomo już, że w szeregach zespołów po przymusowej przerwie dojdzie do roszad kadrowych. Ze stanowiskiem trenera pożegnał się Kazimierz Moskal, architekt awansu ŁKS Łódź do Ekstraklasy. Łodzianie rozczarowują i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Słaba postawa piłkarzy sprawiła, że władze klubu zdecydowały się na zmiany. W miejce odchodzącego trenera zatrudniono Wojciecha Stawowego. W wywiadzie z “Super Expressem” Moskal zdradził kulisy rozstania. Użył także porównania, które wywołało oburzenie wśród czytelników.

Noriaki Kasai pobił niesamowity rekord. Chyba nikt już go nie przebije, niesamowiteNoriaki Kasai pobił niesamowity rekord. Chyba nikt już go nie przebije, niesamowiteCzytaj dalej


“Można powiedzieć, że jestem ofiarą COVID-19”. Wypowiedź trenera wywołała burzę

Szkoleniowiec przyznał, że zwolnienie z zajmowanej funkcji było dla niego nieprzyjemną niespodzianką. Stwierdził, że można go uznać za “ofiarę COVID-19”, co nie spodobało się czytelnikom, którzy uważają, że nie jest to temat do ironizowania. Wiele tysięcy osób, w tym Polaków, straciło życie przez morderczą chorobę.

- Dla mnie to też zaskoczenie. Można powiedzieć, że jestem ofiarą COVID-19. Kto wie, jak to wszystko by się potoczyło, gdyby nie było zawieszenia rozgrywek. Skupialibyśmy się na kolejnych meczach, a tak mieliśmy widocznie za dużo wolnego czasu…

Były już trener Łódzkiego Klubu Sportowego zdaniem odbiorców zdecydowanie mógł darować sobie tego typu porównanie. Moskal zdradził również, że między nim, a dyrektorem sportowym Krzysztofem Przytułą pojawiły się nieporozumienia, które w efekcie doprowadziły do zakończenia współpracy.

- Konflikt z dyrektorem sportowym Krzysztofem Przytułą? Nie ma sensu tego komentować. Słyszałem o wywiadzie pana Przytuły, w którym powiedział, że szefowie klubu są niezadowoleni z wyników w sześciu wiosennych meczach. Ja też nie byłem, ale z drugiej strony trudno było oczekiwać, że w sześciu meczach zdobędziemy osiemnaście punktów. Lepiej byłoby, gdyby dyrektor przyszedł bezpośrednio do mnie i mnie to powiedział prosto w oczy, że oczekiwał, powiedzmy piętnastu punktów w tych spotkaniach, zamiast rozmawiać poprzez media. - powiedział.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News