Ekstraklasa
Pixabay
Autor Bartosz Goluch - 9 Kwietnia 2020

Nie żyje znany piłkarz Ekstraklasy. Słynny gracz był bliski wyjazdu na mundial

Ekstraklasa straciła jednego z graczy, który przez całą karierę był wierny barwom jednego klubu i był przymierzany do reprezentacji Polski. Zawodnik Pogoni Szczecin nie opuścił ekipy "Portowców" nawet po degradacji do niższej ligi.

W wieku 65 lat zmarł legendarny zawodnik Pogoni Szczecin Zbigniew Kozłowski. Zawodnik zagrał dla "Portowców" 178 razy i zdobył 4 bramki. Wiadomość o śmierci byłego obrońcy pogrążyła w żałobie klub ze Szczecina.

Uwielbiany w Polsce skoczek zostanie ojcem. Dowiedział się o tym w nietypowy sposóbUwielbiany w Polsce skoczek zostanie ojcem. Dowiedział się o tym w nietypowy sposóbCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sekret sportowców ujawniony. Dzięki temu napojowi zapomnisz o zmęczeniu, prosty przepis
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina

Ekstraklasa. Nie żyje Zbigniew Kozłowski

Kozłowski cieszył się ogromnym uznaniem kibiców "Portowców". Na sympatię sympatyków szczecińskiego klubu zapracował zaangażowaniem i wiernością barwom. Kozłowski konsekwentnie odrzucał oferty bogatszych klubów i pozostał w szeregach zespołu nawet po degradacji z Ekstraklasy, gdy Pogoń spadła o dwie klasy rozgrywkowe.

Kozłowski miał spore szanse, by pojechać na Mistrzostwa Świata 1978 w Argentynie. Plany spaliły jednak na panewce wskutek kontuzji, której obrońca doznał przed mundialem. Ostatecznie ówczesny selekcjoner Jacek Gmoch nie mógł skorzystać z jego usług i postawił na innych zawodników.

Znany polski bramkarz wulgarnie podsumował poziom Ekstraklasy. Co na to ligowcy?Znany polski bramkarz wulgarnie podsumował poziom Ekstraklasy. Co na to ligowcy?Czytaj dalej

Życie po karierze piłkarskiej

Po zakończeniu kariery w latach 1991–1995 był asystentem trenera w Pogoni, a w sezonach 1994/1995 i 1995/1996 pełnił obowiązki trenera rezerw w morskim klubie. Pracował także jako I trener Pogoni Szczecin Nowej oraz Arkonii Szczecin. Po raz ostatni na boisku Kozłowski pokazał się kibicom w roku 2007, podczas meczu charytatywnego w barwach Pogoni Szczecin Nowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podali zasięg koronawirusa, gdy jedziesz rowerem. Ryzyko jest ogormne
  2. Znany warszawski raper trafił do aresztu. Ciążą na nim poważne zarzuty
  3. TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)
  4. Robert Lewandowski ujawnił tajemnicę. Wiemy, kiedy Bundesliga wróci do gry
  5. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  6. Już za 2 dni jedno z obostrzeń zostanie rozszerzone. Wielu Polaków będzie miało przez to problemy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News