Ekstraklasa
Rex Features/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Kwietnia 2020

Znany polski bramkarz wulgarnie podsumował poziom Ekstraklasy. Co na to ligowcy?

Ekstraklasa znalazła się pod ostrzałem znanego z kontrowersyjnych wypowiedzi bramkarza. Polski golkiper występujący na Wyspach Brytyjskich użył bardzo mocnych słów, oceniając poziom sportowy najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Koledzy grający na co dzień w jej klubach na pewno nie będą zadowoleni.

Ekstraklasa od lat znajduje się na odległym miejscu w rankingu najlepszych lig Europy. Polskie kluby potrafią jednak dostarczać silniejszym klubom z zachodu wielu talentów. Właśnie jeden z takich zawodników postanowił skrytykować polską ligę. Nie obyło się bez bardzo mocnych słów.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Sekret sportowców ujawniony. Dzięki temu napojowi zapomnisz o zmęczeniu, prosty przepis
 2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
Uwielbiany w Polsce skoczek zostanie ojcem. Dowiedział się o tym w nietypowy sposóbUwielbiany w Polsce skoczek zostanie ojcem. Dowiedział się o tym w nietypowy sposóbCzytaj dalej


Ekstraklasa w ogniu krytyki znanego polskiego bramkarza

Kolejny raz gość programu “Foot Truck” na kanale Youtube Łukasza Wiśniowskiego i Jakuba Polkowskiego staje się bohaterem doniesień sportowych za sprawą kontrowersyjnej wypowiedzi. Po Marcinie Bułce, który swoją opowieścią zdradzającą zachowania kolegów z Paris Saint-Germain miał się im narazić do tego stopnia, że konieczna była nagana ze strony władz klubu, teraz Kamil Grabara postanowił zaszokować kibiców. Bramkarz wypożyczony z Liverpoolu do występującego na zapleczu angielskiej Premier League Huddersfield Town postanowił ocenić poziom sportowy polskiej Ekstraklasy. Z ust golkipera padły wulgarne słowa.

Obłędne zdjęcie ukochanej Jana Bednarka. Modelka zasłoniła się tylko poduszką (FOTO)Obłędne zdjęcie ukochanej Jana Bednarka. Modelka zasłoniła się tylko poduszką (FOTO)Czytaj dalej


“Polska liga to jest zadupie”. To najdelikatniejsze ze słów kontrowersyjnego bramkarza na temat Ekstraklasy

- Ja nie chce dyskredytować polskiej ligi, ale to jest zadupie i nieważne, ile meczów tam zagrasz - to jest zadupie. Kogokolwiek zapytasz, kto zagrał na zachodzie - mówię o poważnej lidze, nie kazachstańskiej - to jak ktoś zagrał jeden sezon czy kilkanaście spotkań to umówmy się - polska liga to jest zadupie. Taka jest prawda. Nikt polskiej ligi na poważnie nie bierze - powiedział Grabara.

Młody zawodnik, choć zdecydował się na diagnozę stanu ligowej piłki w Polsce, nie potrafił wskazać konkretnych przyczyn, które jego zdaniem prowadzą do takiego stanu rzeczy. Zasugerował, że nawet naukowcy nie byliby w stanie stwierdzić, czemu Ekstraklasa odstaje od poziomu innych lig europejskich. Użył przy tym wulgarnego stwierdzenia.

- Nie wiem. Ja myślę, że nawet najlepszy uczony, który rozłożył by to na czynniki pierwsze, nie jest w stanie powiedzieć, dlaczego w polskiej lidze jest tak chu*** - wypalił.

Zawodnika za te słowa może czekać fala krytyki ze strony ludzi związanych z rodzimą piłką. Znając jednak słynącego z kontrowersji młodziana, zbytnio się on tym nie przejmie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy mogą zapomnieć o wakacjach nad morzem? Naukowiec ostrzega, że wirus może być już w wodzie
  2. Kierowca passata stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał w ogrodzenie kościoła
  3. TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)
  4. Robert Lewandowski ujawnił tajemnicę. Wiemy, kiedy Bundesliga wróci do gry
  5. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  6. Kolejna grupa osób otrzyma zasiłek. Ponad tysiąc złotych do ręki

Żródło: Youtube/Foot Truck

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News