Ekstraklasa
Facebook Pogoń Szczecin
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Sierpnia 2020

COVID-19 w kolejnym klubie Ekstraklasy. Inauguracja sezonu pod znakiem zapytania

Ekstraklasa już za kilka dni zainauguruje sezon 2020/2021. Im bliżej startu rozgrywek, tym większe obawy, czy uda się doprowadzić mecze do skutku. Wszystko z powodu przypadków koronawirusa, których coraz więcej pojawia się w kolejnych zespołach. Po Wiśle Płock, Lechii Gdańsk i Legii Warszawa, tym razem przypadek COVID-19 pojawił się również w Pogoni Szczecin.

Ekstraklasa może nie rozpocząć rozgrywek w terminie. Pojawia się coraz więcej przypadków zachorowań na koronawirusa w zespołach występujących na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w naszym kraju. Kolejnym klubem, który przekazał informację o wyniku pozytywnym testu, jest Pogoń Szczecin.

Jerzy Janowicz i Marta Domachowska na plaży. Roznegliżowana para nie szczędziła sobie czułości (FOTO)Jerzy Janowicz i Marta Domachowska na plaży. Roznegliżowana para nie szczędziła sobie czułości (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 158 pasażerów trafiło na kwarantannę. Zadecydowała 1 minuta


Ekstraklasa z kolejnymi przypadkami zakażenia COVID-19

Wisła Płock, Lechia Gdańsk i Legia Warszawa poinformowały w ostatnim czasie, że wśród testów na obecność koronawirusa przeprowadzonych wśród piłkarzy i pracowników klubu, pojawiły się wyniki pozytywne. Właśnie przez infekcję wśród pracowników Legii odwołano jej mecz z Cracovią o Superpuchar Polski, a pozostałe zespoły musiały się wstrzymać z przygotowaniami do nowego sezonu.

Pojawiają się coraz większe obawy, czy kolejny sezon Ekstraklasy ruszy w planowanym terminie. Pierwsze mecze mają się odbyć już 21 sierpnia, jednak w świetle coraz większej liczby zachorowań, nie jest to nic pewnego. Zwłaszcza że we wtorek kolejny ekstraklasowy klub podał informacje, że w jego szeregach jedna z osób uzyskała wynik dodatni testu.

Nie żyje symbol Formuły 1. Miała zaledwie 33 lata, zmarła we śnieNie żyje symbol Formuły 1. Miała zaledwie 33 lata, zmarła we śnieCzytaj dalej


Koronawirus w kolejnym polskim klubie

- Zgodnie z wytycznymi, wszyscy przebadani, którzy mieli w ostatnim czasie jakikolwiek kontakt z osobą zakażoną wirusem, rozpoczynają we wtorek kwarantannę. Przez najbliższe dni przygotowania drużyny podporządkowane zostaną decyzjom sanepidu: odwołane są treningi drużynowe, zawodnicy otrzymają plan treningów indywidualnych do realizowania we własnych domach - możemy przeczytać w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Nie podano, czy chodzi o piłkarza, czy też innego pracownika klubu. Osoba ta nie ma żadnych objawów choroby. We wtorek i a następnie po kolejnych 48 godzinach, czyli w czwartek, zainfekowana osoba ma przejść ponowne testy. Później przebadane zostaną też osoby, które musiały poddać się kwarantannie. Jeśli wyniki będą ujemne, sanepid wyda zapewne Pogoni zgodę na wznowienie treningów.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie musisz jeździć jak wariat, żeby dostać mandat 200 zł. Powód mocno cię zaskoczy
  2. Rosjanie planują podbój planety. O dziwo, nie jest to Mars
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News