Ekstraklasa
Beata Zawadzka/East News
Autor Piotr Bernaciak - 13 Lutego 2020

Polscy kibice rozpoczęli specjalną akcję. Wszystko przez kontrowersyjne działania Ekstraklasy

Ekstraklasa, a właściwie Komisja Ligi, podjęła decyzję o ukaraniu tysięcy kibiców zakazem stadionowym. Fani dotknięci karą rozpoczęli specjalną akcję, która zdobywa coraz większą popularność.

Ekstraklasa wywołuje u kibiców wiele emocji. Trzeba przyznać, że trudno jest znaleźć inne rozgrywki, w których często dochodzi do tak absurdalnych wydarzeń. Nierzadko sami kibice długo debatują na temat tego, co dzieje się w Ekstraklasie, nie wspominając słowem o jej poziomie sportowym. Podobnie dzieje się właśnie w tym przypadku, gdy kibice nie kryją swojej wściekłości.

Chodzi oczywiście o wczorajszą decyzję Komisji Ligi, która zdecydowała się nałożyć na tysiące kibiców zakaz stadionowy na jeden mecz w związku z wywieszeniem dwóch tranparentów, które pojawiły się na trybunie stadionu Legii Warszawy. Kibice nie zgadzają się na odpowiedzialność zbiorową i uruchomili akcję, która ma zwrócić uwagę na absurdalność podjętej decyzji.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Transmisja na żywo, gdzie oglądać w telewizji i onlineGdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Transmisja na żywo, gdzie oglądać w telewizji i onlineCzytaj dalej

Ekstraklasa podjęła nietypową, trudną do wyjaśnienia decyzję

W związku z wywieszeniem dwóch transparentów o obraźliwej treści kibice zostali ukarani zakazem stadionowym. Problem jednak w tym, że za czyn odpowiedzialne jest kilka, najwyżej kilkanaście osób, natomiast karę poniosą tysiące. Decyzja jest zupełnie niezrozumiała, dlatego kibice postanowili odpowiedzieć na nią akcją na wielką skalę.

Wielu fanów dodaje zdjęcia osób przebywających na Trybunie Północnej, w tym emerytów i dzieci, wskazując na to, że są to osoby objęte zakazem stadionowym. Zupełną oczywistością jest to, że przedstawione osoby nie są w żaden sposób odpowiedzialne za transparenty i być może nawet o nich nie wiedziały, jednak mimo wszystko zostały potraktowane jak pospolici bandyci.

Wiemy, kto będzie trenerem Krzysztofa Piątka. Klinsmann wyrzucony nawet z zarząduWiemy, kto będzie trenerem Krzysztofa Piątka. Klinsmann wyrzucony nawet z zarząduCzytaj dalej

Ekstraklasa nie miałą innego pomysłu

Nikt z Ekstraklasy nie pomyślał nad tym, by jedynie ukarać finansowo Legię, postanowiono za to zwiększyć karę i zastosować ją również wobec tysięcy niewinnych kibiców. Coraz więcej osób ozdabia własne zdjęcia hasłem "wykluczeni z PKO Ekstraklasy", by zwrócić uwagę na to, że sami również są dotknięci zupełnie niezrozumiałą decyzją podjętą przez Komisję Ligi.

fot. Beata Zawadzka/East News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje słynny bokser. Był autorem najszybszego nokautu w historii
  2. Oficjalnie: Robert Kubica wraca na tor! Wiemy, gdzie będzie występował
  3. Zwycięski gol Polaka w pucharze Grecji. Co na to Jerzy Brzęczek? (WIDEO)
  4. Noriaki Kasai ma problemy. Już nie zobaczymy go na skoczni?
  5. Jerzy Brzęczek nie będzie miał wyboru. Jakub Błaszczykowski coraz bliżej kadry na Euro
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News