Ekstraklasa mistrz Polski policja
TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News
Autor Piotr Bernaciak - 13 Kwietnia 2020

Mistrz Polski zatrzymany przez policję. Kibice przecierali oczy ze zdumienia, powód wzbudził zdziwienie

Ekstraklasa nie przestaje zaskakiwać kibiców nawet w przerwie spowodowanej pandemią. Jeden z mistrzów kraju został dziś zatrzymany przez policję. Powód interwencji funkcjonariuszy wzbudził zdziwienie u samego piłkarza.

Ekstraklasa została zawieszona kilka tygodni temu, jednak zdecydowanie nie możemy narzekać na nudę związaną z obecną sytuacją w lidze. Wciąż trwają przecież negocjacje dotyczące obecnej sytuacji w wielu klubach, a niektóre drużyny już niebawem mogą nawet ogłosić upadłość w związku z panującą sytuacją. Z pewnością nie dzieje się zbyt wiele dobrego.

Dowiadujemy się, że jeden z piłkarzy mistrza Polski został dziś zatrzymany przez policję. Gdy kibice dowiedzieli się o przyczynach interwencji funkcjonariuszy, wielu z nich nie mogło uwierzyć w zachowanie swojego ulubieńca. Zachował się on dość nieodpowiedzialnie, choć paradoksalnie... wiele osób zdecydowało się na wzięcie go w obronę w tej trudnej sytuacji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Szalona Wielkanoc polskiej medalistki olimpijskiej. Zaczęła krzyczeć i odpalać petardy (WIDEO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
Media przekazały koszmarne informacje. Nie żyje syn znanego piłkarza, zginął w bardzo młodym wiekuMedia przekazały koszmarne informacje. Nie żyje syn znanego piłkarza, zginął w bardzo młodym wiekuCzytaj dalej

Ekstraklasa. Mistrz Polski zatrzymany przez policję

Uros Korun był pewnym punktem mistrzowskiego składu Piasta Gliwice w poprzednim sezonie. Słoweński obrońca nieoczekiwanie został zatrzymany przez policję, o czym opowiedział w rozmowie z TVP Sport. Co ważne, funkcjonariusze postanowili interweniować nawet mimo tego, że piłkarz teoretycznie wykonywał w danym momencie swoje obowiązki służbowe.

Defensor został zatrzymany podczas... biegania przez las. Jak usłyszał, pomimo takich obowiązków panująca sytuacja nie pozwala na znalezienie się w lesie i że musi natychmiast udać się do domu. Kibice byli bardzo podzieleni w związku z sytuacją, która przytrafiła się piłkarzowi.

Kiedy urodzi Anna Lewandowska? Świetne wieści dla kibiców, znamy terminKiedy urodzi Anna Lewandowska? Świetne wieści dla kibiców, znamy terminCzytaj dalej

Gwiazdor Ekstraklasy miał pecha

Część kibiców uważa, że Korun powinien zwyczajnie siedzieć w domu w czasie pandemii i ogranicznyć się do indywidualnych treningów na terenie własnego podwórka, inni natomiast przekonują, że piłkarz nie może utrzymać dobrej kondycji bez biegania. Obie strony mają sporo racji i trudno jednoznacznie przyznać komukolwiek rację. Ekstraklasa po powrocie piłkarzy z indywidualnych przygotowań na pewno wyglądać będzie ciekawie.

fot. TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News - fotografia ma charakter poglądowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciech Cejrowski wzywa Polaków do buntu. Niewiarygodne słowa o wychodzeniu z domów
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Wojciech Szczęsny został upokorzony we Włoszech. Długo nie mógł uwierzyć w to, co się stało
  4. Real Madryt szykuje hity transferowe. "Królewscy" kuszą dwie wielkie gwiazdy
  5. Syn gwiazdy Serie A został zamordowany. Młody mężczyzna miał przed sobą całe życie
  6. Polski gigant dołącza do walki z epidemią. Uruchomił nową linię produkcyjną

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News