Dominik Furman
Instagram
Autor Bartosz Goluch - 14 Lutego 2020

Gwiazda Ekstraklasy odejdzie za granicę. "Sprawa jest zamknięta"

Ekstraklasa straci kolejną wiodącą postać. Według medialnych doniesień Dominik Furman nie przedłuży kontraktu z Wisłą Płock i raczej nie zostanie w rodzimej lidze. Na stole pomocnika wylądowały ponoć oferty z zagranicy.

Kontrakt lidera Wisły Płock obowiązuje jeszcze przez pół roku. Po tym czasie Furman będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu. Władze klubu nie widzą szans na zatrzymanie gwiazdy, a piłkarz zaczyna przebierać w ofertach.

Organizatorzy podjęli decyzję ws. skoków w Tauplitz. Tego obawiali się kibiceOrganizatorzy podjęli decyzję ws. skoków w Tauplitz. Tego obawiali się kibiceCzytaj dalej

Ekstraklasa nieatrakcyjna dla Dominika Furmana

Według informacji sport.pl, gracz Wisły ma propozycje z klubów tureckich oraz rosyjskich. Porozumienie z obecnym klubem jest niemożliwe, gdyż płocczan nie stać na wypłacanie zawodnikowi 100 tys. złotych co miesiąc, a tyle wynosi obecna pensja piłkarza.

Doniesienia portalu częściowo dementuje dyrektor sportowy Wisły Płock Marek Jóźwiak. - To nie kwestia pieniędzy, a decyzji zawodnika. (...) Sprawa jest zamknięta i jeśli Dominik dostanie ofertę to wyjedzie do zagranicznego klubu. Jeśli nie, to oczywiście przystąpimy do rozmów. Teraz wszystko jest po jego stronie, a my więcej nie możemy już zrobić. Rozmowy były i Dominik potwierdził, że zostanie z nami do czerwca, czego dotrzymuje - tłumaczył na antenie RDC.

Media zadrwiły z Krzysztofa Piątka. Nadały mu nowy pseudonimMedia zadrwiły z Krzysztofa Piątka. Nadały mu nowy pseudonimCzytaj dalej

Dominik Furman walczy o miejsce na Euro

Wobec kontuzji Krystiana Bielika, furtka do wyjazdu na mistrzostwa Europy uchyliła się przed pomocnikiem Wisły Płock jeszcze szerzej. Furman może mieć spore nadzieje, zwłaszcza że niedawno otrzymał powołanie od Jerzego Brzęczka. 27-latek rozgrywa dobry sezon w Ekstraklasie - w 21 meczach strzelił 5 goli i zanotował tyle samo asyst. W Wiśle Płock gra od 2017 roku.

Zobacz także:

  1. Nowe godziny skoków narciarskich w Bad Mitterndorf. Pogoda płata figle organizatorom
  2. Media zadrwiły z Krzysztofa Piątka. Nadały mu nowy pseudonim
  3. Pele ma problemy zdrowotne. Król futbolu ujawnia prawdę
  4. Znany dziennikarz sportowy odchodzi z Polsatu. Pracował w stacji prawie 20 lat
  5. Oficjalnie: Vital Heynen zawieszony przed władze. Drużyna będzie musiała poradzić sobie bez niego
  6. Dramatyczne doniesienia od rodziny Kamila Glika. Zmarł zbyt wcześnie, ogromna strata

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News