Ekstraklasa
youtube.com/legiawarszawa
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Marca 2020

Piłka nożna wróci już w kwietniu? Były prezes Legii ostro o pomysłach przerwania kwarantanny

Ekstraklasa przerwała wczoraj swoje rozgrywki. Wśród kibiców i działaczy pojawiło się przeświadczenie, że rozgrywki mogą zostać dograne jeszcze w tym sezonie, a wznowienie rozgrywek miałoby nastąpić w kwietniu. Takiemu twierdzeniu sprzeciwia się były prezes Legii, który nie ma wątpliwości, że będziemy musieli jeszcze poczekać na powrót piłkarzy na boisko.

Ekstraklasa została zawieszona na czas nieokreślony. Rozgrywki, w których prym wiedzie Legia Warszawa, mogą nie zostać dokończone, chociaż kilku ekspertów widzi szansę w tym, aby piłkarze wrócili do gry już w kwietniu. Takie stwierdzenia nie podobają się byłemu prezesowi Legii - Bogusławowi Leśnodorskiemu, który nie ma wątpliwości, że sezon się już zakończył.

Trener reprezentacji Polski przeszedł test na koronawirusa. Wiemy, czy jest chory (FOTO)Trener reprezentacji Polski przeszedł test na koronawirusa. Wiemy, czy jest chory (FOTO)Czytaj dalej

Ekstraklasa nie doczeka się wznowienia? Były prezes Legii Warszawa ostro o pomysłach wznowienia gry w piłkę

Zdaniem Bogusława Leśnodorskiego, wznowienie rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy jeszcze w tym sezonie jest zupełnie niemożliwe. A już szczególnie w kwietniu, czyli tak, jak sugeruje duża część obserwatorów i kibiców piłki nożnej.

- W jakim kwietniu? Co to za bzdury? Jak ktoś wie, co to postęp geometryczny, jak ktoś zdał maturę z matematyki, to jest świadomy, że piłka nożna nie wróci w kwietniu. Zero procent szans. Nie wiem, czemu ludzie piłki ciągle to powtarzają. Powinni przestać bawić się w politykę - powiedział Bogusław Leśnodorski, który był gościem programu Krzysztofa Stanowskiego, "Stan Futbolu".

Kuriozalna decyzja klubu piłkarskiego. Kraj pogrążony jest w epidemii, a oni zapraszają na meczKuriozalna decyzja klubu piłkarskiego. Kraj pogrążony jest w epidemii, a oni zapraszają na meczCzytaj dalej

"Może za pół roku"

Zdaniem Leśnodorskiego, kibice piłki nożnej w Polsce powinni się uzbroić w cierpliwość. Nikt bowiem nie jest w stanie na razie powiedzieć, kiedy rozgrywki Ekstraklasy wrócą. Jak na razie, sam były włodarz Legii chwali decyzję Zbigniewa Bońka o zawieszeniu rozgrywek do kwietnia.

- To była mądra decyzja, ale wiadomo, że rozgrywek nie odwiesimy. Zakładanie, że niebawem coś wznowimy, nie ma sensu. Może za pół roku - stwierdził Leśnodorski w programie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Zaskakujące wyznanie Kamila Stocha. Zdradził, z czego był najbardziej zadowolony w tym sezonie
  4. Piłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie Polaka
  5. Mimo epidemii koronawirusa polscy piłkarze nadal grają. Te ligi nie zawiesiły rozgrywek
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News