Eksraklasa Arka Gdynia upadek
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter - East News
Autor Piotr Bernaciak - 14 Marca 2020

Legendarny polski klub o krok od upadku. Jest naprawdę źle, a będzie jeszcze gorzej, kibice są zrozpaczeni

Ekstraklasa w tym sezonie została przerwana, co tworzy bardzo poważne problemy dla wielu klubów. Jeden z nich już niebawem może nawet ogłosić bankructwo. Kibice są wyjątkowo źli w związku z pechową sytuacją.

Ekstraklasa została zatrzymana przynajmniej na kilka tygodni z uwagi na trudną sytuację w Polsce i na całym świecie. Koronawirus sprawia, że piłkarze boją się o własne życie i nie mają zamiaru grać przy pustych trybunach wobec ogromnego niebezpieczeństwa. Sytuacja jest trudna nie tylko dla samych piłkarzy, ale również dla właścicieli wszystkich klubów z krajowej elity.

Wszystko przez to, że niebawem może im usłyszeć fatalną wiadomość o znacznej obniżce przychodów w najbliższym czasie. Najprawdopodobniej doprowadzi to do kłopotów finansowych przynajmniej jednego z klubów, chociaż nieoficjalnie mówi się, że być może nawet sześć drużyn będzie zmagać się z gigantycznymi problemami ze względu na anulowanie rozgrywek.

Adam Małysz przekazał pilny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest bardzo poważnaAdam Małysz przekazał pilny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest bardzo poważnaCzytaj dalej

Ekstraklasa może stracić jeden z kultowych klubów

Dowiadujemy się, że spore problemy z utrzymaniem budżetu może mieć Arka Gdynia. W klubie nie dzieje się dobrze w ostatnim czasie, a ograniczenie dodatkowych przychodów w postaci transzy z transmisji meczów od Canal+ sytuacja może zrobić się fatalna. Wiele wskazuje na to, że jeżeli obecny pat przedłuży się, to prawdopodobnie klub może mieć problemy z funkcjonowaniem.

Jak informują dziennikarze weszlo.com, dziura budżetowa w Arce wynosi aż sześć milionów złotych, co może być kwotą niemożliwą do spłacenia w przypadku braku pieniędzy od telewizji transmitującej mecze naszej Ekstraklasy. Co więcej, piłkarze nie dostali pensji za luty, co sprawia, że być może będą się oni starać o rozwiązanie kontraktu z winy Arki Gdynia.

Ujawniono oficjalne zarobki skoczków za cały sezon. Zadziwiający sukces Kamila StochaUjawniono oficjalne zarobki skoczków za cały sezon. Zadziwiający sukces Kamila StochaCzytaj dalej

Ekstraklasa. Arka Gdynia na skraju bankructwa

Obecny problem Ekstraklasy z pewnością nie cieszy żadnego polskiego kibica, a sympatycy Arki Gdynia muszą mierzyć się z prawdziwym problemem, który może być wyjątkowo trudny do rozwiązania. Póki co zanosi się na to, że przyszłość klubu z Trójmiasta ostatecznie zostanie wyjaśniona w ciągu najbliższych dni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Zaskakujące wyznanie Kamila Stocha. Zdradził, z czego był najbardziej zadowolony w tym sezonie
  4. Piłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie Polaka
  5. Mimo epidemii koronawirusa polscy piłkarze nadal grają. Te ligi nie zawiesiły rozgrywek
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News