Ekstraklasa Zagłębie Lubin
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 14 Kwietnia 2020

Polski klub z Ekstraklasy otrzyma kilka milionów złotych. Fantastyczna wiadomość, prawdziwa fortuna

Ekstraklasa cierpieć będzie w najbliższych miesiącach na pewne problemy finansowe, jednak jeden z klubów może odczuć je mniej. Wszystko przez ogromne pieniądze, które otrzyma już w najbliższym czasie. Nie da się ukryć, że

Ekstraklasa niewątpliwie będzie mieć problemy w najbliższych miesiącach. Nie da się ukryć, że wiele klubów już przed pandemią koronawirusa balansowało na krawędzi finansowej, teraz jednak przez kilka tygodni (a być może nawet miesięcy) bez przychodów wiele drużyn może mieć problemy. Okazuje się jednak, że nie każdy zespół musi się martwić.

Jeden z klubów może być pewny dalszego bytu w związku z dwiema wiadomościami. Jedna z nich nadeszła dziś wieczorem i z pewnoscią jest powodem do ogromnej radości dla klubowych włodarzy, którzy dbają o pensje piłkarzy i reszty najważniejszych pracowników. Być może teraz czeka ich lepsza przyszłość.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Trzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitala
  2. Rząd stopniowo będzie odmrażał gospodarkę. Wiemy, jakie restrykcje będą znoszone
Znany na całym świecie sportowiec zatrzymany przez policję na polskiej granicy. Popełnił straszne przestępstwoZnany na całym świecie sportowiec zatrzymany przez policję na polskiej granicy. Popełnił straszne przestępstwoCzytaj dalej

Ekstraklasa. Znany klub dostanie ogromny przelew

Dowiadujemy się, że Zagłębie Lubin otrzyma kolejny zastrzyk finansowy. Pierwszy nadszedł tuż przed zamknięciem zimowego okna transferowego, gdy z drużyny za kilka milionów złotych (około 4 milionów) odszedł Bartosz Slisz, którego kwotę odstępnego wpłaciła Legia Warszawa. To nie jeden wielki przelew, który w krótkim czasie otrzyma Zagłębie Lubin.

Dowiadujemy się, że Miedziowi wygrali sprawę w FIFA z Genoą, która do dziś nie wpłaciła kwoty ustalonej przy transferze Filipa Jagiełło. Oznacza to, że klub zostanie zasilony dodatkowo kwotą 800 tysięcy euro. Te pieniądze w połączeniu z kwotą otrzymaną za transfer Bartosza Slisza mogą zapewnić klubowi funkcjonowanie w najbliższych kilku miesiącach.

Śmierć wstrząsnęła światem piłki. Piłkarz padł na murawę, lekarze nie mieli żadnych szansŚmierć wstrząsnęła światem piłki. Piłkarz padł na murawę, lekarze nie mieli żadnych szansCzytaj dalej

Ekstraklasa ma poważny problem

O ile niemalże cała Ekstraklasa ma poważny problem, to pojedyncze kluby mogą zapewnić sobie przyszłość bez kłopotów finansowych. Na ten moment zanosi się na to, że to właśnie Zagłębie Lubin będzie wśród nich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drugi raz ogłaszają stan wyjątkowy. Koronawirus powrócił, druga fala, przykra wiadomość z zagranicy
  2. Zima nie powiedziała ostatniego słowa. IMGW ostrzega, temperatura znacznie się obniży
  3. Marcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenie
  4. Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)
  5. Robert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyć
  6. Od środy maseczki kupisz w popularnej sieciówce. Zapłacisz 1,62 zł za jedną

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News