Ekstraklasa
instagram.com/wislakrakow
Autor Mateusz Wysokiński - 16 Stycznia 2020

Mógł grać w europejskich pucharach, wybiera Wisłę Kraków. Zaskakujący transfer "Białej Gwiazdy"

Ekstraklasa w trakcie swojej historii widziała wiele niespodziewanych ruchów transferowych, które wzbudzały zdziwienie nawet wśród kibiców. Jeden z piłkarzy, który miał ofertę występować w europejskich pucharach, powiedział, że woli grać w Polsce. Powód tej decyzji może szokować.

Ekstraklasa może doczekać się niecodziennego transferu. Jeden z największych serbskich talentów jest bliski podpisania kontraktu z Wisłą Kraków, mimo że sam dostawał propozycję od o wiele lepszych drużyn. Powód chęci walki o utrzymanie w polskiej Ekstraklasie może dziwić, ale 22-latek ma swój plan, który zamierza zrealizować na stadionie przy ulicy Reymonta.

Żona Kamila Stocha nie może dłużej wytrzymać. Żona Kamila Stocha nie może dłużej wytrzymać. "Nie chce należeć do tego świata"Czytaj dalej

Ekstraklasa. Niespodziewany transfer młodego Serba do polskiej ligi

Piłkarzem, który chce zamienić serbską ekstraklasę na polską jest Nikola Kuveljić z Javora Ivanjica. 22-letni zawodnik, który był wyróżniającym piłkarzem serbskiej ligi dostał propozycję od jednej z najlepszych drużyn z kraju - Partizana Belgrad. Piłkarz podziękował serbskiej drużynie, mówiąc, że jego priorytetem jest dołączenie do drużyny z polskiej najwyższej klasy rozgrywkowej.

Mimo że serbskie media bardzo się dziwią takiej postawie zawodnika, to on sam zdradził, czemu nie chce grać w utytułowanej drużynie ze stolicy Serbii, odpowiedział, że ma plan na swoją karierę, którego elementem jest przygoda w polskiej Ekstraklasie. Piłkarz wierzy, że jego decyzja przełoży się na pomyślny rozwój, mimo że już teraz dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi i słynie z dobrej dynamiki i silnych strzałów zza pola karnego.

Piłkarz ma plan dotyczący kariery

Młody Serb przyznał, że w drużynie Partizana musiałby od samego początku walczyć o miejsce w składzie. 22-latek wierzy, że z miejsca podbije Ekstraklasę i stanie się na tyle dobrym piłkarzem, że ułatwi sobie drogę do gry na zachodzie Europy. Mimo że Wisła walczy o utrzymanie, to piłkarz uważa, że młode transfery są chętniej pozyskiwane z Polski, niż z jego ojczyzny.

Jeśli piłkarz przejdzie do Wisły, będzie czwartym transferem "Białej Gwiazdy" w tym sezonie. Przedtem do drużyny trafił Gieorgij Żukow, Mateusz Hołownia i Lubomir Tupta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piłkarz Legii Warszawa przechodzi do Wisły Kraków. Kibice mogą mu tego nie wybaczyć
  2. Były reprezentant Polski znalazł nowy klub. Zagra w drugiej lidze tureckiej
  3. Kolejny wypadek w trakcie Rajdu Dakar. Helikopter zabrał rannego do szpitala
  4. Gwiazdor piłki nożnej wszedł do pralki. Potem zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał [WIDEO]
  5. Uczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News