Piłka Nożna powrót Ekstraklasa
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 16 Kwietnia 2020

Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne

Ekstraklasa wróci do gry już niebawem? To wciąż niejasne, choć konferencja Mateusza Morawieckiego i Łukasza Szumowskiego wyjaśniła bardzo wiele w tym zakresie. Zapadły oficjalne decyzje w sprawie powrotu do normalności, dotyczą one także sportu.

Ekstraklasa zdaniem wielu ekspertów mogłaby wrócić do gry już w najbliższej przyszłości, dlatego wszyscy kibice wyczekiwali na najnowsze decyzje władz kraju. Stało się jasne, że w celu powrotu do gry koniecznie jest zluzowanie pewnych restrykcji. Teraz zaczynamy poznawać pierwsze informacje dotyczące nowych realiów, w jakich przyjdzie nam żyć w najbliższych miesiącach.

Okazuje się, że premier podał możliwość powrotu Ekstraklasy jako coś, co jest możliwe do zrealizowania już w najbliższym czasie. Ostateczny termin pozostaje nieznany, jednak wiemy już, co będzie musiało wydarzyć się, by mecze były rozgrywane.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywek
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne
Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istniećKibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istniećCzytaj dalej

Ekstraklasa. Premier wyjaśnił wiele wątpliwości

Na dzisiejszej konferencji Mateusz Morawiecki i Łukasz Szumowski wyjaśnili, że już od poniedziałku luzowane będą kolejne restrykcje. Początkowa data zniesienia I etapu restrykcji nastąpi 20.04, a więc w poniedziałek. Jak wiemy, organizacja spotkań piłkarskich ma nastąpić dopiero w trzecim etapie zdejmowania restrykcji. Oznaczałoby to, że przyjdzie nam poczekać jeszcze przynajmniej kilka tygodni.

Jak potwierdził minister, możliwe jest, że zdejmowanie restrykcji może potrwać tydzień, jednak równie dobrze możemy na to czekać kilka tygodni. Wszystko będzie mieć związek z tym, jak w dalszym ciągu będzie przebiegał rozwój koronawirusa w naszym kraju.

Selekcjoner reprezentacji Polski przedłużył kontrakt. Wszystko już jasneSelekcjoner reprezentacji Polski przedłużył kontrakt. Wszystko już jasneCzytaj dalej

Ekstraklasa. Wieści, na które czekali kibice

Wciąż nie wiadomo, kiedy wróci Ekstraklasa, jednak mimo wszystko dzisiejsza wypowiedź ministra Szumowskiego i premiera Morawieckiego daje możliwości by wierzyć, że już niedługo dojdzie do wielkich zmian i piłka wróci na boisko. Niewykluczone, że dojdzie do tego już za miesiąc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  2. Student WAT: zginęło 120 wyników testów na koronawirusa. Od tygodni są w kwarantannie, kazano im powtórzyć badania
  3. Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa Bońka
  4. Znany trener skoków narciarskich zaginął. Topnieje nadzieja na odnalezienie
  5. Franciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnych
  6. Premier ogłosił kiedy będziemy mogli wejść do parków i lasów. Polacy będą zaskoczeni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News