Ekstraklasa Arka Gdynia
.
Autor Piotr Bernaciak - 17 Stycznia 2020

Świetne wiadomości dla polskich kibiców. Legendarny klub może zostać uratowany

Ekstraklasa mogła stracić jeden z najbardziej znanych klubów. Pojawiły się sensacyjne informacje o bardzo poważnych problemach na wielu płaszczyznach. Na szczęście prawdopodobnie nie dojdzie do zrealizowania czarnego scenariusza.

Ekstraklasa mogła w najbliższym czasie stracić jeden z klubów, który rozgrzewał kibiców do czerwoności. Nie da się ukryć, że Arka Gdynia w ostatnich latach była jednym z najbardziej wyróżniających się klubów w naszej najwyższej klasie rozgrywkowej. Drużyna radziła sobie raz lepiej, raz gorzej, jednak zawsze wzbudzała wielkie zainteresowanie, co opłacało się również władzom ligi.

Niestety, niedawno dotarły do nas informacje, które mogły zaniepokoić każdego fana polskiego futbolu. Dowiedzieliśmy się bowiem, że Arka Gdynia ma ogromne problemy z płynnością finansową, a na najwyższym szczeblu po prostu konieczne były zmiany. Na szczęście ostatecznie najgorszy scenariusz nie zostanie zrealizowany, bowiem dziś ukazały się świetne informacje.

Ogromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultatOgromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultatCzytaj dalej

Ekstraklasa mogła stracić legendarny klub

W Arce Gdynia doszło do zmiany prezesa. Nowym zarządcą klubu został Radomir Sobczak, w związku z czym bardzo zadowoleni będą kibice. Bardzo ucieszy ich także informacja o tym, że klub nawiązał porozumienie z Pavelsem Steinborsem, łotewskim bramkarzem, który w ostatnich latach miał pewne miejsce w bramce Arkowców. Co więcej, to właśnie on był uznawany za najlepszego zawodnika zespołu.

Fani są w euforii przede wszystkim dlatego, że Pavels Steinbors nie skorzystał z propozycji przenosin do Jagiellonii Białystok i zechciał pozostać w Gdyni pomimo bardzo trudnej sytuacji finansowej. W dalszej części sezonu to właśnie on dalej będzie występował w Ekstraklasie w barwach Arki i kto wie, czy to właśnie nie ten ruch będzie kluczowy w tegorocznej walce o utrzymanie.

Ekstraklasa jest bardzo ciekawa w tym sezonie

Ekstraklasa z pewnością przyniesie nam jeszcze wiele emocji. W walkę o utrzymanie w lidze zaangażowanych jest kilka drużyn, wśród których jest właśnie Arka Gdynia. Co ważne, z ligą pożegnają się aż trzy ekipy. To zmiana w porównaniu z poprzednimi sezonami w naszym krajowym futbolu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piłkarz Legii Warszawa przechodzi do Wisły Kraków. Kibice mogą mu tego nie wybaczyć
  2. Były reprezentant Polski znalazł nowy klub. Zagra w drugiej lidze tureckiej
  3. Kolejny wypadek w trakcie Rajdu Dakar. Helikopter zabrał rannego do szpitala
  4. Gwiazdor piłki nożnej wszedł do pralki. Potem zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał [WIDEO]
  5. Uczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News