Ekstraklasa
youtube.com/Ekstraklasa
Autor Mateusz Wysokiński - 20 Kwietnia 2020

Gwiazdor Ekstraklasy zmagał się z destrukcyjnym nałogiem. Przegrywał nawet pieniądze rodziców

Ekstraklasa w swojej historii widziała wielu graczy, którzy zmagali się z uzależnieniami. Kobiety, hazard, narkotyki, alkohol - wszystkie te czynniki pokończyły wiele, dobrze zapowiadających się karier. Jeden z graczy naszej ligi wyznał, że przez lata także zmagał się ze swoim uzależnieniem. Kiedy na nie cierpiał, przegrywał nawet pieniądze swoich rodziców.

Ekstraklasa w tym sezonie została przerwana przez epidemię koronawirusa. Choroba z Wuhan w bardzo niebezpiecznym tempie szerzy się po całym świecie, a piłkarze jeszcze sami nie wiedzą, kiedy będą mogli wrócić na ligowe boiska. Na jaw wyciekły dziś informacje na temat nałogu jednego z gwiazdorów Ekstraklasy, z którym zmagał się przez całe lata. Zawodnik przyznał, że cierpiał na uzależnienie, przez które tracił pieniądze swoich rodziców.

Ukochana Bartosza Kurka to prawdziwa petarda.Ukochana Bartosza Kurka to prawdziwa petarda."Chwalenie się taką sylwetką powinno być zabronione" (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką
   2. Maseczki mogą zostać z nami na najbliższe dwa lata. Wiceminister zdrowia wyjaśnia

Ekstraklasa. Gwiazdor ligi o swoim uzależnieniu

Piłkarzem, który przyznał się do uzależnienia jest Martin Chudy. Topowy golkiper ligi i niekwestionowana gwiazda Górnika Zabrze przyznała, że wiele lat temu zmagała się z uzależnieniem od gier komputerowych. Bramkarz potrafił spędzać godziny grając w Fifę i Pro Evolution Soccer. Dużym uczuciem darzył jednak także gry akcji i internetowe strzelanki. Grając w sieci tracił pieniądze, także te, które należały do jego rodziców.

- W Povazskej Bystrici mieliśmy salon gier. Gdy wracałem ze szkoły, od razu tam biegłem. Godzina grania kosztowała 40 koron, ja płaciłem od razu 320 i siedziałem tam od otwarcia do samego zamknięcia. Grałem przez 8 godzin bez przerwy - opowiada cytowany przez "Przegląd Sportowy".

Znany klub ogłosił upadłość. Kiedyś grali tam Polacy, dziś drużyna przestała istniećZnany klub ogłosił upadłość. Kiedyś grali tam Polacy, dziś drużyna przestała istniećCzytaj dalej

Chudy przegrywał pieniądze rodziców

Sam bramkarz przyznał, że jest już wyleczony z uzależnienia, ale kosztowało go to bardzo dużo. Na całe szczęście, kwoty pieniędzy, które przegrywał nie były duże i nie wpłynęły na jego dalszą karierę.

- Interesowało mnie wszystko. Tak, tak. Na szczęście nie były to duże pieniądze - opowiada bramkarz.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Niemcy pilnie apelują do Polski. Sprawa dotyczy tysięcy Polaków
    2. Tajemnicze dźwięki w Warszawie. Mieszkańcy zaniepokojeni, skąd one pochodzą?
    3. Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)
    4. Najlepsza bramka w historii Barcelony. Ten gol otworzył Messiemu wrota do wielkiej kariery (WIDEO)
    5. Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotyki
    6. Już jutro kierowców czekają wielkie zmiany. Dotyczą rządowych restrykcji

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News