Ekstraklasa
Facebook Przemysław Płacheta
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Maja 2020

Oto najszybszy piłkarz Ekstraklasy. Wiele osób nie kryje zaskoczenia, statystyki mówią jasno

Ekstraklasa zdecydowanie na ten moment nie zalicza się do grona najlepszych lig Europy, jednak i na polskich boiskach nie brakuje zawodników, którzy posiadają imponujące umiejętności. Z właśnie opublikowanej statystyki dowiedzieliśmy się, który z piłkarzy jest najszybszy. Wyniki robią wrażenie.

Ekstraklasa już 29 maja wznowi rozgrywki po przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa. Na boiskach nie zabraknie piłkarzy, którzy w tym sezonie wyróżnili się na tle innych. Przed ponownym startem rywalizacji otrzymaliśmy od organizatorów statystykę ukazującą najszybszych zawodników naszej ligi.

Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego synaTragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego synaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego syna
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Ekstraklasa wraca do gry już za kilka dni

Już tylko kilka dni dzieli piłkarzy od powrotu na boiska PKO Ekstraklasy. Kibice zacierają sobie ręce, a zawodnicy trenują, by w jak najlepszej formie przystąpić do rywalizacji o tytuł mistrza Polski. Zanim będziemy mogli zasiąść przed telewizorami, by nacieszyć oczy popisami piłkarzy, otrzymaliśmy od oficjalnego partnera rozgrywek, PKO Banku Polskiego ciekawą statystykę, prezentującą indywidualne osiągnięcia piłkarzy w 2020 roku.

Pod lupę wzięto zawodników, którzy mogą się pochwalić ponadprzeciętną szybkością. Trzecie miejsce w tym zestawieniu zajął Sebastian Musiolik z Rakowa Częstochowa z prędkością 34,35 km/h. Drugi był piłkarz Wisły Kraków Michał Mak z wynikiem 34,38 km/h. Niekwestionowanym zwycięzcą zestawienia okazał się skrzydłowy Śląska Wrocław Przemysław Płacheta z prędkością 34,57 km/h.

Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliJarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliCzytaj dalej


Wiemy kto jest najszybszym piłkarzem w Ekstraklasie

Zawodnik przejawiający na polskich boiskach od dawna talent do biegów wręcz sprinterskich, jakiś czas temu udzielił wypowiedzi dla “Super Expressu”, w której zdradził, skąd wzięła się u niego ta niesamowita umiejętność.

- Szybkość zawsze była moim atutem i najmocniejszą stroną. Cały czas starałem się poprawiać ten element po to, żeby w meczu mieć przewagę nad rywalem. W szóstej klasie szkoły podstawowej uczestniczyłem w lekkoatletycznych czwartkach. Wystąpiłem dwukrotnie na mistrzostwach Polski w biegu na 60 metrów. Za pierwszym razem zająłem drugie miejsce, a w kolejnym roku finiszowałem na trzeciej pozycji - powiedział w rozmowie z portalem piłkarz ekipy z województwa dolnośląskiego.

Źródło: “Super Express”, Twitter PKO BP Grajmy Razem

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)
  4. Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili
  5. Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemy
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News