Ekstraklasa
instagram.com/igorangulo
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Stycznia 2020

Z ostatniej chwili. Gwiazdor Ekstraklasy opuszcza ligę. "Chciałem zostać, ale.."

Ekstraklasa pożegna się z jednym z najlepszych piłkarzy. Piłkarz, który od lat pokazuje się w znakomitej dyspozycji, potwierdził, że to jego ostatnia runda w drużynie. Kibice są załamani, mało kto wyobraża sobie dalszą przygodę klubu w najwyższej lidze bez tak bramkostrzelnego piłkarza.

Ekstraklasa straci w lato wielu piłkarzy. Już teraz wiadomo, że niektórzy piłkarze ekip z polskiej ligi odejdą do lepszych klubów. Jeden z czołowych piłkarzy ligi i prawdziwa podpora linii ataku zasłużonego klubu odejdzie z drużyny. Słowa piłkarza nie pozostawiają żadnych wątpliwości - to jego ostatnia runda w polskiej lidze.

Ekstraklasa straci superstrzelca. Piłkarz komentuje odejście

Zawodnikiem, który zdecyduje się na opuszczenie polskiej ligi jest Igor Angulo. Doświadczony Bask, który ostatnimi czasy łączony był z Legią Warszawa, przyznał, że nie już czego szukać w Górniku Zabrze i będzie kontynuował grę w klubie, który pozwoli mu zgromadzić środki na spokojną emeryturę.

- Zostanę w Górniku do czerwca, a później niestety będę musiał rozstać się z klubem. To dla mnie bardzo trudna decyzja, ale czasami w życiu trzeba podejmować takie wybory. Mogłem pójść na kompromis, stracić trochę finansowo, aby zostać, ale nie mogę sobie pozwolić na większe ustępstwa. Zawsze najważniejsze jest dla mnie dobro mojej rodziny. (...) Sądzę, aby doszło do kolejnego spotkania w kwestii kontraktu. Przekazali mi, że ostatnia propozycja jest najlepsza, jaką mogli mi złożyć. Zatem wszystko jasne - mówi Hiszpan

Gdzie trafi Angulo?

Wydaje się, że nowym kierunkiem dla Hiszpana może być liga turecka. Przedstawiciele tamtejszych klubów oferują Hiszpanowi poważne pieniądze. Mimo że zawodnik kilkukrotnie próbował odejść do Turcji, to przeszkadzali mu w tym działacze Górnika, twierdząc, że kwoty, jakie otrzymują, są za małe. Zważając jednak na fakt, że piłkarz stanie się wolnym zawodnikiem to jego odejście do tamtejszej ligi wydaje się prawdopodobne.

- Warunki, jakie mi zaproponowano, są bardzo odległe od, chociażby oferty tureckiej.[...] Adana chce mnie pozyskać już w trzecim oknie transferowym i Górnik za każdym razem odrzuca jej propozycje. Zatem to oczywiste, że dla klubu to wciąż zbyt niska oferta. - mówi Hiszpan

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona Sławomira Peszki nie ma litości dla męża. "Jak ty czegoś nie odje... raz na pół roku, to nie jesteś sobą"
  2. Legendarny napastnik Legii Warszawa w Premier League? Trafi tam zamiast Piątka
  3. Polski sportowiec ośmieszony przez działaczy. Pieniądze ważniejsze, niż pamięć
  4. Gorzka prawda na temat Adama Małysza wyszła na jaw. Bezlitosne słowa byłego trenera
  5. Wisła Kraków daleka od bankructwa? Kolejny piłkarz w zespole
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News