Ekstraklasa
instagram.com/legiawarszawa
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Lutego 2020

Kibice Legii odpowiedzieli władzom ligi. Kolejny kontrowersyjny transparent na trybunach (FOTO)

Ekstraklasa jeszcze do niedawna żyła skandalem związanym z zachowaniem kibiców Legii Warszawa. A wszystko przez transparent, który w sposób otwarty groził francuskiemu inwestorowi, który chciał zainwestować w rywali Legionistów z Polonii Warszawa. Mimo że PZPN anulował ostatecznie karę dla miłośników klubu ze stolicy, to ci zdecydowali się po raz kolejny zamanifestować swoje emocje.

Ekstraklasa w tym sezonie zmaga się z kontrowersyjnymi zachowaniami kibiców. Najgłośniej w krajowych mediach zrobiło się z powodu transparentu, który zawisł w trakcie meczu Legii z ŁKS Łódź. Kibice Wojskowych zagrozili francuskiemu biznesmenowi Gregoire'owi Nitotowi, gdy ten zaproponował swoje wsparcie dla drużyny Polonii. Tym razem, miłośnicy piłki nożnej z Łazienkowskiej postanowili po raz kolejny popisać się kontrowersyjnym transparentem, który tym razem skierowany był w działaczy polskiej ligi.

Legia Warszawa bezlitosna w hicie Ekstraklasy. Legia Warszawa bezlitosna w hicie Ekstraklasy. "Wojskowi" zmiażdżyli JagiellonięCzytaj dalej

Ekstraklasa. Kibice z Legii prezentują kolejny, kontrowersyjny transparent

Kibice Legii, którzy zasłynęli niesłynnym transparentem wywieszonym dwa tygodnie temu w trakcie spotkania z ŁKS-em Łódź, zaprezentowali kolejny, mocny transparent, który był bliźniaczy do tego skierowanego w stronę Gregoire'a Nilota.

- Panie Nitot. Nie jest za późno, żeby się wycofać. Masz jeszcze klientów, przedsiębiorstwo jeszcze funkcjonuje. - brzmiał transparent kibiców.

Za to zachowanie, klub Legii został ostatecznie ukarany kwotą 50 tysięcy złotych. Okazuje się, że Dariusz Mioduski może być zmuszony do wypłaty kolejnych pieniędzy na konto władz ligi. Wszystko przez to, że miłośnicy jego klubu zaatakowali raz jeszcze.

Wyjątkowo smutne doniesienia z Niemiec. Śmierć na meczu Roberta Lewandowskiego, nie żyje mała dziewczynkaWyjątkowo smutne doniesienia z Niemiec. Śmierć na meczu Roberta Lewandowskiego, nie żyje mała dziewczynkaCzytaj dalej

Kolejny mocny transparent

Tym razem, kibice Legii postanowili zagrozić Ekstraklasie bojkotem z ich strony. Napis, który przypominał bliźniaczo ten, który był wywieszony przeciwko francuskiemu biznesmenowi, zwrócił uwagę wszystkich mediów relacjonujących spotkanie.

- Ekstraklaso, jeszcze nie jest za późno na zmianę podejścia do kibiców. Nadal macie sponsorów, na stadiony jeszcze ktoś przychodzi - grzmią kibice Legii.

Ekstraklasa

fot. Twitter.com/BartekKubiak

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  4. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  5. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News