Ekstraklasa raper komentator
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 23 Września 2019

O.S.T.R. zostanie komentatorem sportowym? "Mam nadzieję, że dam radę"

Ekstraklasa może spotkać się z kolejną wielką zmianą. Okazuje się, że nowym komentatorem naszej ligi zostać może jeden z najbardziej znanych polskich muzyków. Poinformowała o tym jedna ze stacji telewizyjnych.

Ekstraklasa szykuje dla swoich widzów wielką niespodziankę, która już teraz wywołuje dziesiątki komentarzy ze strony zaskoczonych fanów. Okazuje się, że już niebawem jedna ze stacji telewizyjnych transmitujących mecze będzie mogła liczyć na pomoc pewnego mężczyzny. Jego obecność może dla wielu osób być prawdziwym zaskoczeniem, bo nikt nie spodziewał się takiej wiadomości.

Okazuje się, że tajemniczy gość ma zostać stałym współpracownikiem stacji i pomagać przy realizacji spotkań wielu najwyższych lig. Dzięki temu skorzystać może Ekstraklasa, ale również choćby Premier League czy Bundesliga. Kibice nie są pewni, czy taka zmiana może przypaść im do gustu. Nic dziwnego, bo ligą zajmować się ma osoba, która do tej pory nie działała zawodowo w tej roli.

Robert Lewandowski otrzymał nowy pseudonim. Wszystko przez jego ostatnie zachowanieRobert Lewandowski otrzymał nowy pseudonim. Wszystko przez jego ostatnie zachowanieCzytaj dalej

Ekstraklasa może przywitać nowego komentatora

Stacja Canal+ poinformowała, że nowym jej ekspertem ma zostać raper O.S.T.R. Znany polski muzyk również odniósł się do planów związanych ze współpracą z główną telewizją transmitującą wydarzenia z boisk polskiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Okazuje się, że w przyszłości być może będzie mu dane nie tylko opowiadać o meczach w studiu, ale również komentować spotkania na żywo.

- Nie jestem jakimś wielkim znawcą piłki nożnej tylko zwyczajnym kibicem, który kocha ten sport i pasjonuje się nim od dziecka. Możliwość współpracy z Andrzejem Twarowskim i Rafałem Nahornym przy Premier League jest dla mnie spełnieniem marzeń z dzieciństwa. To jest przygoda życia! Mam nadzieje, że dam radę i nie przyniosę Wam wstydu. Pozdrowienia dla wszystkich piłkarskich świrów - napisał w swoim stylu O.S.T.R.

Canal+ przemyślał swoją strategię

Trudno powiedzieć, czy tak szalony pomysł spodoba się kibicom, jednak z pewnością przyciągnie ogromne zainteresowanie. Wiele osób zaczęło wypowiadać się w sprawie znanego rapera. Pojawiły się również słowa o tym, że widzowie będą śledzić ten projekt z wielką uwagą i po czasie ocenią go. Wszyscy chcą potraktować tą sprawę bardzo poważnie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News