Ekstraklasa
Facebook Waldemar Sobota
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Lipca 2020

Wielki powrót gwiazdy staje się faktem. Reprezentant Polski ponownie zagra w Ekstraklasie

Ekstraklasa tego lata będzie świadkiem wielkiego powrotu reprezentanta Polski. Zawodnik, który przez wiele lat występował za granicą, zdecydował się zakończyć współpracę z dotychczasowym pracodawcą i przystać na ofertę, jaka pojawiła się ze strony występującej w naszej lidze drużyny. Zawodnik, który wiele razy wystąpił w zespole “Biało-Czerwonych” bez wątpienia będzie w nowym sezonie jedną z największych gwiazd ligi. 

Ekstraklasa od nowego sezonu będzie miała nową-starą gwiazdę. Na powrót do Polski zdecydował się zawodnik, który dzięki dobrej grze w naszej lidze trafił do silnych zachodnich drużyn. Reprezentant Polski już podobno ustalił warunki kontraktu i niedługo zostanie oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz czołowego klubu.

Kibice sterroryzowali autostradę w Polsce. Dantejska przemoc, policja mogła zrobić tylko jedno (WIDEO)Kibice sterroryzowali autostradę w Polsce. Dantejska przemoc, policja mogła zrobić tylko jedno (WIDEO)Czytaj dalej


Ekstraklasa od nowego sezonu zyska mega-gwiazdę

Wszystko wskazuje na to, że od nowego sezonu ponownie na polskich boiskach będziemy mogli oglądać słynnego reprezentanta Polski. W sobotę dziennikarz “Super Expressu” Marcin Torz podał na Twitterze informację, że występujący ostatnio w 2. Bundeslidze Waldemar Sobota, osiągnął porozumienie w sprawie umowy ze Śląskiem Wrocław.

Jeśli informacje te się potwierdzą, będzie to oznaczało, że Sobota po siedmiu latach wróci do polskiej ligi i klubu, z którego wyjeżdżał na zachód Europy. 18-krotny reprezentant Polski z końcem czerwca zakończył współpracę z St. Pauli i od tego czasu pozostawał wolnym zawodnikiem.

Wielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkryciaWielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkryciaCzytaj dalej


Wielki powrót reprezentanta Polski do naszej ligi

Waldemar Sobota występował w barwach Śląska Wrocław w latach 2010-2013 i rozegrał w tym czasie 120 spotkań, w których zdobył 19 goli i zaliczył 21 asyst. Wówczas za milion euro został sprzedany do belgijskiego FC Brugge za milion euro. W ekipie ze Śląska doświadczony pomocnik zastąpi Przemysława Płachtę, który kilka dni temu przeniósł się za 3 miliony euro do angielskiego Norwich City.

Źródło: Sport.pl

Artykuły polecane przez redakcję ZeStadionu.pl:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News