Ekstraklasa
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 25 Września 2020

Ekstraklasa podjęła nagłą decyzję po meczu Legii w el. LE. Nie każdemu się spodoba

Ekstraklasa S.A. po zwycięstwie Legii Warszawa nad Dritą Gnjilane 2:0 w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy podjęła nagłą decyzję, która ma zwiększyć szansę mistrza Polski na awans do fazy grupowej tych rozgrywek. Bardzo możliwe jednak, że nie przypadnie ona do gustu reszcie ligowców.

Ekstraklasa na wniosek władz Legii Warszawa przełożyła niedzielny, ligowy mecz mistrza Polski, po tym, jak awansował on do ostatniej fazy eliminacji Ligi Europy. Jest to sytuacja analogiczna do tej, jaka miała miejsce po awansie Lecha Poznań. Wtedy jednak nie obyło się bez kontrowersji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ekstraklasa podjęła nagłą decyzję po meczu Legii w el. LE. Nie każdemu się spodoba
  2. Blisko 140 tys. Polaków ruszyło po dodatkowe wsparcie. Można dostać nawet 31,8 tys. zł
  3. Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportem
Robert Lewandowski bogatszy o kolejne cenne trofeum. Bayern po dogrywce wygrywa z SevilląRobert Lewandowski bogatszy o kolejne cenne trofeum. Bayern po dogrywce wygrywa z SevilląCzytaj dalej

Ekstraklasa S.A. równo potraktowała Legię i Lecha

Władze polskiej ligi zaraz po zakończeniu spotkania Legia Warszawa - Drita Gnjilane ogłosiła, że niedzielny mecz pomiędzy Wojskowymi a Śląskiem Wrocław nie odbędzie się w pierwotnym terminie. Data spotkania zostanie ogłoszone w późniejszym terminie.

- Ekstraklasa S.A. na wniosek Legii Warszawa podjęła decyzję o przełożeniu niedzielnego meczu 5. kolejki ze Śląskiem Wrocław. O nowym terminie spotkania poinformuje Departament Rozgrywek Ekstraklasy S.A, w porozumieniu z nadawcami telewizyjnymi - brzmi komunikat na oficjalnej stronie PKO BP Ekstraklasy.

Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemKiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemCzytaj dalej

Będą kolejne kontrowersje?

Sprawa Legii jest analogiczna do sytuacji Lecha Poznań, który w środę awansował do czwartej rundy eliminacji Ligi Europy, z powodu czego Ekstraklasa S.A. (na wniosek Kolejorza) przełożyła jego niedzielne spotkanie z Pogonią Szczecin. Problem polega na tym, że z Portowcami nikt tej decyzji nie skonsultował, o czym informowaliśmy wczoraj.

Na tę chwilę nie wiadomo, jak było w przypadku Legii i Śląska Wrocław, jednak mamy nadzieję, że Ekstraklasa pomna słów prezesa Pogoni, Jarosława Mroczka, postanowiła tym razem przynajmniej poinformować władze Śląska o podjętej przez siebie decyzji. Oczywiście liczymy również na to, że przełożenie meczów zarówno Legii jak i Lecha przyczyni się do ich awansu do fazy grupowej Ligi Europy.

Źródło: Ekstraklasa.org

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Robert Lewandowski bogatszy o kolejne cenne trofeum. Bayern po dogrywce wygrywa z Sevillą
  4. Koniec zamieszania wokół Arkadiusza Milika. Polak bardzo blisko nowego klubu
  5. Dramatyczny wypadek mistrzyni świata. W ułamku sekundy mogła stracić wszystko (WIDEO)
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News