Ekstraklasa
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 26 Września 2020

Pilny komunikat władz Ekstraklasy. Wszystko ma związek z rosnącą liczbą zachorowań

Ekstraklasa S.A. wydała ważny komunikat w sprawie badań na koronawirusa. Sytuacja w polskiej lidze staje się coraz bardziej poważna w obliczu rosnącej liczby zakażeń zarówno w całej Polsce jak i w samych klubach Ekstraklasy. Kluby będą musiały podjąć dodatkowe środki ostrożności.

Ekstraklasa do tej pory bez większych rozpoczęła i kontynuuje rozgrywki sezonu 2020/2021. Rosnąca liczba zarażeń rodzi jednak zaniepokojenie władz ligi, dlatego postanowiły one zwrócić się do wszystkich grających w niej klubów w sprawie zwiększenia bezpieczeństwa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Kaloryfery nie będą tylko grzać? Grzejniki Polaków będą inaczej działać
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Czytaj dalej

Ekstraklasa S.A. wydała ważny komunikat

Mimo trwającej pandemii większość lig w Europie bez przeszkód rozpoczęła nowy sezon. Wśród nie jest PKO BP Ekstraklasa, która zdołała również dokończyć poprzedni, przerwany w pewnym momencie sezon. Wzrastająca liczba chorych na COVID-19 zaczęła jednak niepokojić władze ligi.

Z tego powodu Ekstraklasa S.A. chciałaby, aby kluby zwiększyły nacisk na bezpieczeństwo i postanowiła poprosić je o dodatkowe testy w przyszłym tygodniu. - Po konsultacjach z Zespołem Medycznym PZPN Ekstraklasa S.A. poprosi wszystkie kluby o przeprowadzenie w przyszłym tygodniu testów wymazowych na COVID-19. Ma to związek z rosnącą liczbą zakażeń w Polsce i w kilku klubach Ekstraklasy - czytamy w komunikacie.

Z ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaZ ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaCzytaj dalej

Co na to kluby?

Jest to o tyle kłopotliwe dla wszystkich zespołów w polskiej lidze, że takie testy dla piłkarzy i członków sztabu trenerskiego to spory wydatek. Czekamy więc na to, jak poszczególne kluby odniosą się do prośby władz Ekstraklasy. Jednak aby dodatkowe badania miały sens, to powinny być przeprowadzone w każdej drużynie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. NASA zdradziła szczegóły legendarnej misji. Na naszych oczach tworzy się historia
  3. Robert Lewandowski się wygadał. Ujawnił tajemnicę Bayernu Monachium, wszystko wyszło na jaw
  4. Wielkie zmiany w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni. Jedna z nich wyjątkowo zasmuci polskich kibiców
  5. Aż trudno uwierzyć, czym zajmuje się mama Anny Lewandowskiej. Jest doskonale znana wielu Polakom
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News