Ekstraklasa
Facebook Ekstraklasa
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Września 2020

Pilna reakcja Ekstraklasy na masowe zakażenia w Pogoni Szczecin. Liga zostanie zawieszona?

Ekstraklasa stanęła w obliczu bardzo poważnego problemu w związku z wybuchem epidemii koronawirusa w Pogoni Szczecin. W niedzielę “Portowcy” opublikowali komunikat, w którym przekazali, że infekcja dotknęła niemal wszystkich piłkarzy pierwszej drużyny. To zmusiło władze naszej ligi do podjęcia zdecydowanych działań. Zapadły pierwsze decyzje. 

Ekstraklasa kolejny raz została sparaliżowana przez koronawirusa. Tym razem wirus uderzył w drużynie Pogoni Szczecin, gdzie zarazili się niemal wszyscy zawodnicy. Władze ligi szybko zareagowały na kryzysową sytuację i podjęły już stosowne decyzje. Pojawił się pilny komunikat.

Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćIle zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Wykroczenia, o których nie miałeś pojęcia. Możesz dostać za nie surowy mandat
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"


Ekstraklasa reaguje na epidemię COVID-19 w Pogoni Szczecin

W niedzielny poranek pojawiła się szokująca wiadomość z obozu Pogoni Szczecin. Klub poinformował, że przeprowadzone w ostatnich dniach testy na obecność koronawirusa dały w wielu przypadkach wynik pozytywny. Łącznie 30 osób w klubie zostało zakażonych COVID-19, w tym aż 21 piłkarzy. Pozostali chorzy to dwaj trenerzy, czterej asystenci sztabu szkoleniowego i trzej pracownicy administracyjni.

Osoby, które uzyskały pozytywny wynik testów na koronawirusa, poddały się domowej kwarantannie. W związku z kryzysową sytuacją w Pogoni Szczecin odpowiednie kroki musiała podjąć Ekstraklasa. Bardzo szybko zapadły pierwsze decyzje i pojawił się oficjalny komunikat. Zdecydowano się odwołać najbliższy mecz z Jagiellonią Białystok. Spotkanie odbędzie się w innym terminie.

Mateusz Borek wulgarnie skomentował triumf Błachowicza. Internet płonie po wyczynie PolakaMateusz Borek wulgarnie skomentował triumf Błachowicza. Internet płonie po wyczynie PolakaCzytaj dalej


Komunikat prezesa Ekstraklasa S.A.

- Zdrowie zawodników i członków sztabów jest dla nas kwestią nadrzędną. Dzięki wypracowanym kilka miesięcy temu procedurom wiemy, jak postępować w takich sytuacjach. Drużyna Pogoni będzie miała teraz czas na leczenie i regenerację, tym bardziej, że przed nami przerwa na spotkania reprezentacji - powiedział prezes Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki w informacji przekazanej dla prasy.

- Działamy zgodnie z rekomendacjami zespołu medycznego i przyjętym przez nas protokołem. Chcemy zapobiec ewentualnej transmisji wirusa, dlatego musimy mieć pełny obraz sytuacji. Ekstraklasa S.A. w tym sezonie przeznaczyła na finansowanie testów 1,6 miliona złotych - dodał Animucki. Podjęto także decyzję, że w przyszłym tygodniu odbędą się wymazowe testy we wszystkich klubach Ekstraklasy.

Źródło: ekstraklasa.org

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracować
  4. Jerzy Brzęczek z koronawirusem. Wiemy co z najbliższym zgrupowaniem kadry
  5. Mateusz Borek wulgarnie skomentował triumf Błachowicza. Internet płonie po wyczynie Polaka
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News