Ekstraklasa
fame.tv
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Marca 2020

Piłkarz Ekstraklasy wyśmiewa gwiazdę Fame MMA. "Ktoś taki jak ja powinien go dojechać"

Ekstraklasa nie wróci do rozgrywania meczów przez najbliższych kilka tygodni. Zawodnicy spędzają czas w swoich domach, starając się utrzymać formę indywidualnymi treningami. Zawodnik jednej z czołowych ekip naszej ligi w wolnym czasie jak się okazuje lubi śledzić wydarzenia ze świata sportów walki. Za pośrednictwem Twittera podzielił się ciekawą opinią na temat jednego z uczestników sobotniej gali Fame MMA.

Ekstraklasa z powodu pandemii koronawirusa wstrzymała rozgrywki. Zawodnicy nie próżnują i by być gotowymi na ewentualny powrót do gry, odbywają indywidualne treningi w swoich domach. Niektórzy interesują się również innymi dyscyplinami sportu, jak choćby obrońca Lechii Gdańsk Błażej Augustyn, który podzielił się swoją opinią o jednym z walczących w sobotniej gali Fame MMA zawodników.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
   2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy


Marcin Najman wyzwany na kolejną walkę. Jego przeciwnik zaskoczy wszystkich kibicówMarcin Najman wyzwany na kolejną walkę. Jego przeciwnik zaskoczy wszystkich kibicówCzytaj dalej


Ekstraklasa vs MMA już niedługo naprzeciw siebie?

W sobotę, mimo ogólnopolskiego zakazu organizacji imprez masowych, z uwagi na panujące zagrożenie epidemiczne rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, organizatorom gali Fame MMA 6. udało się doprowadzić do skutku zapowiadane od dawna wydarzenie. W jednej z walk Kasjusz “Don Kasjo” Życzyński pokonał Macieja Rataja. Było to trzecie zwycięstwo zawodnika pod szyldem organizacji. Świeżo po walce Życiński zdradził, że ma już upatrzonego kolejnego rywala.

- Mam nadzieję, że oglądał. Jego też tak załatwię - powiedział o Marcinie Najmanie, który w sobotni wieczór doznał kolejnej już kompromitującej porażki.

Marcin Najman ogłosił najważniejszą decyzję na Fame MMA. Nie było innego wyjścia, ostatecznieMarcin Najman ogłosił najważniejszą decyzję na Fame MMA. Nie było innego wyjścia, ostatecznieCzytaj dalej


Zawodnik Ekstraklasy w mocnych słowach skrytykował Fame MMA i jej zawodnika

Nie każdy jest jednak pod wrażeniem poziomu sportowego, na jakim stoją gala Fame MMA i jej uczestnicy. Za pośrednictwem Twittera swoją opinię wyraził doskonale znany kibicom z boisk ekstraklasy, a także występów w kilku zagranicznych klubach obrońca Lechii Gdańsk Błażej Augustyn. Defensor nie ma wątpliwości, że dałby sobie radę i spokojnie pokonał “Don Kasjo”.

-Jak tak na to patrzę, to fame mma powinna być zablokowane przez ministerstwo… A patrząć na Don Kasjo to ktoś taki jak Ja powinien go dojechać… - napisał były zawodnik Bolton Wanderers.

Czyżby Augustyn szukał nowego pomysłu na swoją karierę już po zakończeniu przygody z piłką? My z chęcią zobaczylibyśmy jak radzi sobie w ringu.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu
 2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
 3. Marcin Najman wyzwany na kolejną walkę. Jego przeciwnik zaskoczy wszystkich kibiców
 4. Juventus Turyn podjął decyzję w sprawie przyszłości klubu. Pilny komunikat mistrza Włoch
 5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
 6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News