Ekstraklasa
Twitter Lechia Gdańsk SA
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Maja 2020

Olbrzymi pech reprezentanta Polski. Znowu zerwał więzadła krzyżowe w kolanie, czeka go długa przerwa

Ekstraklasa wystartowała po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej przez wybuch pandemii koronawirusa. Nie dla wszystkich jednak powrót do rywalizacji przebiegał tak, jakby sobie tego życzyli. Piłkarz reprezentacji Polski zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i czeka go długa przerwa od gry. 

Ekstraklasa w piątek wznowiła rozgrywki po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Niestety w dalszej części sezonu nie będziemy oglądać już na ligowych boiskach Rafała Wolskiego z Wisły Płock. Były reprezentant Polski po raz kolejny doznał ciężkiej kontuzji kolana.

Hertha Berlin - Augsburg. Zwycięstwo drużyny Krzysztofa Piątka. Polak z piękną bramką (WIDEO)Hertha Berlin - Augsburg. Zwycięstwo drużyny Krzysztofa Piątka. Polak z piękną bramką (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiec
  2. Nietypowa pomoc drogowa. Kandydat na prezydenta pomógł przypadkowej kobiecie wymienić oponę w jej BMW


Ekstraklasa. Były reprezentant Polski doznał ciężkiego urazu

Rafał Wolski ma prawdziwego pecha do kontuzji. Zawodnik, który kilka lat temu uznawany był za jeden z największych polskich talentów, w dużej mierze właśnie przez urazy nie osiągnął w piłce tyle, ile się po nim spodziewano. Na początku marca 27-latek przeniósł się z Lechii Gdańsk do Wisły Płock. Do zespołu “Nafciarzy” dołączył, gdyż w Gdańsku piętrzyły się zaległości finansowe ze strony klubu.

Wolski miał być potencjalnie jednym z liderów ekipy z Mazowsza. Przedłużył niedawno umowę, która pierwotnie obowiązywała tylko do końca obecnego sezonu i do 2021 roku miał zostać w Płocku. Nie wiadomo, jednak kiedy zobaczymy Wolskiego na boisku, gdyż prawdopodobnie po raz trzeci w ciągu zaledwie dwóch lat zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Informację podał "Przegląd Sportowy".

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Marcin Szarejko zginął w wypadku samochodowymTragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Marcin Szarejko zginął w wypadku samochodowymCzytaj dalej


Rafał Wolski zerwał więzadła krzyżowe trzeci raz w ciągu dwóch lat

Na ten moment klub nie potwierdził jeszcze, co dokładnie dolega pomocnikowi. Urazu nabawił się podczas czwartkowej sesji treningowej Wisły. Więcej o stanie zdrowia byłego reprezentanta Polski dowiemy się w poniedziałek. Wtedy też odbędą się badania, które wykażą czy ponownie doszło do zerwania więzadeł w kolanie. Jeśli okaże się, że jest to kontuzja, którą Wolski przechodził już w lutym 2018 i styczniu 2019 roku, konieczny będzie zabieg rekonstrukcji więzadeł. W takim wypadku przerwa Rafała Wolskiego w grze może wynieść nawet kilka miesięcy.

Źródło: "Przegląd Sportowy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziś pierwszy dzień bez maseczek. Aby ich nie nosić, trzeba jednak przestrzegać pewnych zasad
  2. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  3. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  4. Fatalne informacje dla Roberta Lewandowskiego i Bayernu. Trener Hansi Flick wszystko potwierdził
  5. Hertha Berlin - Augsburg. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  6. Spisywanie stanu liczników niektórych ominie. Kilka grup samochodów wyłączone z obowiązku

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News