.
.
Autor Piotr Bernaciak - 31 Stycznia 2020

Kolejny gwiazdor Ekstraklasy opuszcza Polskę. Kierunek - Grecja

Ekstraklasa już niebawem będzie uboższa o kolejną gwiazdę. Dowiadujemy się, że znany zawodnik zdecydował się na opuszczenie naszej ligi. Z pewnością nie jest to dobra wiadomość dla poziomu naszych rozgrywek.

Ekstraklasa w tym oknie transferowym traci swoje największe gwiazdy. Pojawiają się kolejne informacje na temat odejść piłkarzy, którzy długo sprawiali, że nasza liga cieszyła się zainteresowaniem polskich kibiców. Polskę opuścili już Jarosław Niezgoda, Patryk Klimala, Lukas Haraslin, Adam Buksa i Darko Jevtić, a teraz dowiadujemy się, że to nie koniec odejść.

Kolejna informacja dotyczy transferu z Legii Warszawa. Jak informują w mediach społecznościowych dziennikarze zajmujący się tą drużyną, już niebawem kolejny gwiazdor pożegna się ze stolicą. Z pewnością jest to ogromne osłabienie dla drużyny prowadzonej przez Aleksandara Vukovicia, która walczy w tym sezonie o mistrzostwo Polski.

Ogromny pech Kamila Stocha w Sapporo. Kibice zadrżeli przed telewizorami, wielka niespodziankaOgromny pech Kamila Stocha w Sapporo. Kibice zadrżeli przed telewizorami, wielka niespodziankaCzytaj dalej

Ekstraklasa straci kolejną gwiazdę

Ekstraklasa straci kolejnego gwiazdora. Jak się dowiadujemy, Legię Warszawa pożegna Cafu, czyli jeden z jej najlepszych pomocników. Portugalczyk najprawdopodobniej opuści stolicę na pół roku przed wygaśnięciem kontraktu na rzecz greckiego Olympiakosu. Z tego powodu można spodziewać się, że kwota zarobiona przez Legię Warszawa nie będzie zbyt wysoka.

Co prawda na jego pozycji występowali ostatnio Domagoj Antolić oraz Andre Martins, jednak Cafu z pewnością był wartościowym członkiem składu i mógł w każdej chwili wskoczyć do składu bez spadku jakości w drużynie Aleksandara Vukovicia. Serbski trener traci jednego z najbardziej pożytecznych członków drużyny.

Ekstraklasa pożegna Cafu

Grecki potentat zamierza wzmocnić się w walce o najwyższe cele w swoim kraju i sięgnie po Cafu, który z pewnością wniesie nową jakość do drużyny. Faktem jest, że drużyna Legii po raz kolejny została osłabiona przed walką o mistrzostwo kraju. Dariusz Mioduski może cieszyć się z pewnego zarobku, jednak z pewnością jest on nieadekwatny do właściwej wartości piłkarza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie siatkarki zmagają się z dramatem. Cudem uniknęły walkowera
  2. Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursu
  3. Robert Lewandowski pobije kolejny rekord. Kibice przecierają oczy ze zdziwienia
  4. Stroje Polaków na Euro 2020 nie będą biało-czerwone? PZPN nie pozostawia złudzeń (FOTO)
  5. Łukasz Fabiański pokazał klasę po powrocie z kontuzji. Radosne wiadomości w sprawie bramkarza
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News