Ekstraklasa
Public Domain Pictures - K Whiteford
Autor Mateusz Wysokiński - 31 Maja 2020

Legenda Ekstraklasy walczy o życie. Polskiemu napastnikowi pękł tętniak, jest w bardzo ciężkim stanie

Ekstraklasa przekazała dzisiaj bardzo smutną wiadomość. Były napastnik takich klubów jak Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, a także Odra Wodzisław przebywa w szpitalu. Kultowy piłkarz, który przez lata był symbolem ligi walczy o życie. Jego stan jest bardzo ciężki. Wszystko przez poważne pęknięcie tętniaka.

Ekstraklasa była ligą, w której przez lata błyszczał jeden z polskich napastników. Piłkarz, który zapisał się w pamięci kibiców dzięki grze w Legii, Polonii, Odrze Wodzisław i Dyskobolii walczy o życie. 45-latek został przetransportowany do szpitala po poważnym pęknięciu tętniaka. Jego stan jest bardzo ciężki.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Miał na swoim koncie wspaniały rekord świata
  2. Zdjęcia - Przeleciał ekskluzywnym Mercedesem przez Rondo. Zaparkował na pobliskiej łące
Trener Krzysztofa Piątka przerwał milczenie. Wezwał Polaka na rozmowę, rozwiał wszelkie wątpliwościTrener Krzysztofa Piątka przerwał milczenie. Wezwał Polaka na rozmowę, rozwiał wszelkie wątpliwościCzytaj dalej

Ekstraklasa. Były gwiazdor ligi w stanie krytycznym. Pękł mu tętniak

Piłkarzem, którego spotkało nieszczęście jest legendarny napastnik polskiej ligi - Piotr Rocki. Popularny wśród kibiców "Rocky" cierpi z powodu pękniętego tętniaka. Zawodnik, który przez lata swojej kariery zgromadził 291 spotkań w najwyższej polskiej lidze jest w stanie krytycznym, a najnowsze notowania medyków nie napawają optymizmem.

Piłkarz przez lata był jednym z najbardziej charakterystycznych piłkarzy polskiej Ekstraklasy. Przez lata grał w barwach Polonii Warszawa, Legii, Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, a także Odry Wodzisław. Starsi kibice pamiętają, że to właśnie on był autorem cieszynek po zdobytych bramkach na polskich boiskach.

Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczegoKrzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczegoCzytaj dalej

Stan zawodnika jest bardzo ciężki. Znajomi proszą o modlitwę

Mimo że Rocki był wyjątkowo doświadczonym piłkarzem, to jeszcze w sezonie 2017/2018 reprezentował barwy Ruchu Radzionków. Informację o złym stanie piłkarza potwierdził portal weszło.com, a także Łukasz Michalski, właściciel i redaktor naczelny portalu ŚląskiSport.

- Ciężko zebrać mysli. Piotrek Rocki jest w stanie krytycznym, walczy o życie. Trzymajcie za niego kciuki, kto może, niech się pomodli. - napisał dziennikarz na swoim Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 osób zginęło, wprowadzono pilny stan wyjątkowy. Amanda uderzyła, tragiczna wiadomość ze świata
  2. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  3. Trener Krzysztofa Piątka przerwał milczenie. Wezwał Polaka na rozmowę, rozwiał wszelkie wątpliwości
  4. Polski skoczek zmienił się nie do poznania. Kibice są zachwyceni jego metamorfozą (FOTO)
  5. Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczego
  6. GW: Emeryci biją na alarm, skarbówka zajmuje ich konta. Też mogą zabrać twoją emeryturę za nieopłaconą daninę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News