Emerytura
Xinhua News/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 7 Kwietnia 2020

Emerytura Roberta Lewandowskiego będzie wyglądać zupełnie inaczej niż wszyscy sobie to wyobrażali. Nieprawdopodobne informacje

Emerytura wprawdzie nie jest jeszcze bliską perspektywą dla Roberta Lewandowskiego, ale za kilka lat również on będzie musiał wybrać, czym zajmie się po zakończeniu kariery. Polski napastnik już ma pewien pomysł. Jego plany są wielkim zaskoczeniem dla kibiców.

Kapitan reprezentacji Polski w sierpniu skończy 32 lata. W dobie świetnie rozwiniętej medycyny sportowej oraz przy doskonałym prowadzeniu się piłarza, które jest jego znakiem rozpoznawczym, "Lewy" może grać jeszcze przez kilka lat na najwyższym poziomie. Co zamierza zrobić, gdy już zawiesi buty na kołku? "Lewy" udzielił zaskakującej odpowiedzi.

Podczas biegania można dostać gigantyczny mandat. Ale jest sposób, żeby legalnie ominąć zakazyPodczas biegania można dostać gigantyczny mandat. Ale jest sposób, żeby legalnie ominąć zakazyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żona upokorzyła go przed internautami. "Polski Messi" pokazał klasę i został gwiazdą programu Canal Plus
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Emerytura Lewandowskiego nie będzie nudna

Wczoraj mogliśmy podziwiać Roberta za kierownicą luksusowego porsche. Polski snajper wyjawił, że samochody są jego pasją od najmłodszych lat. "Jazda autem jest pewnego rodzaju ucieczką od świata, a motosport zawsze był dla mnie bardzo interesujący. Nie było znaczenia czy prowadziłem Fiata Bravo, czy jechałem na torze wyścigowym w Lublinie. Czułem taką samą adrenalinę i lubię to" - powiedział w rozmowie z niemieckim wydaniem "Playboya".

Niewykluczone, że "Lewy" pójdzie w ślady Adama Małysza i po zakończeniu kariery zajmie się inną dyscypliną. "W sport motorowy trzeba się zaangażować w stu procentach i to jest związane z innymi poświęceniami" - podkreśla.

Polski szpital potrzebował pomocy w walce z epidemią. Kamil Grosicki nie wahał się ani chwiliPolski szpital potrzebował pomocy w walce z epidemią. Kamil Grosicki nie wahał się ani chwiliCzytaj dalej

Inwestycje i rodzina

Lewandowski z pewnością będzie rozwijał również swoje biznesy. Piłkarz posiada m.in. dom mediowy RL Media oraz klinikę medycyny sportowej, jest współwłaścicielem funduszu venture capital Protos VC oraz ma udziały w firmie deweloperskiej LS Investments. "Lewy" dał się również poznać jako człowiek rodzinny, więc sporo czasu poświęci również żonie Annie, córce Klarze oraz kolejnemu dziecku, które urodzi się w najbliższym czasie.

Czy zatem znajdzie czas na karierę kierowcy rajdowego? Lewandowski udowodnił już nie raz, że rzeczy niemożliwe dla niego nie istnieją.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszły na spacer do parku, dostały po 12 tys. zł kary. Lepiej zostać w domu
  2. Dziewięć razy siedział w więzieniu. Wyszedł. Przez okno włamał się do mieszkania na trzecim piętrze
  3. Reprezentant Polski o krok od hitowego transferu. Agent piłkarza zdradził, w jakim mieście ma zagrać
  4. Bayern rusza po wielkie zakupy. Klub chce sprowadzić aż czterech znanych piłkarzy
  5. Zagraniczny gwiazdor Ekstraklasy opowiedział przed tysiącami o swojej miłości. Zakochał się w pięknej Polsce
  6. Czeka nas nakaz noszenia maseczek? Ministerstwo Zdrowia wskazuje nawet jakich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News