Zestadionu - serwis sportowy
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Piotr Bernaciak - 25 Kwietnia 2020

Brat niechcący opowiedział o przyszłości Kuby Błaszczykowskiego. Wiemy, czy przejdzie na emeryturę, wszystko stało się jasne

Emerytura Jakuba Błaszczykowskiego wywołuje od wielu miesięcy zainteresowanie wśród kibiców. Fani zastanawiają się, czy piłkarz planuje zakończenie swojej kariery w najbliższym czasie. Poznaliśmy odpowiedź na to pytanie.

Emerytura najlepszych piłkarzy zawsze wzbudza wielki smutek wśród kibiców. Gdy odchodzą ulubieńcy fanów, trudno pogodzić się z tym, że nigdy już nie przyjdzie nam zobaczyć ich na boisku. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy dany zawodnik zaskarbił sobie ogromną sympatię ze strony fanów sportu, którą zyskiwał przez bardzo wiele lat swojej gry w klubach i w reprezentacji.

Tak właśnie było z Jakubem Błaszczykowskim, który w zasadzie nie miał swoich hejterów. Były kapitan naszej drużyny narodowej nie jest już zawodnikiem młodym i wiele osób zastanawia się nad jego nadchodzącą emeryturą. Teraz dostaliśmy potwierdzenie na temat tego, czy powinniśmy spodziewać się zakończenia kariery przez Jakuba Błaszczykowskiego w najbliższym czasie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Fani pożegnali dziś prawdziwą legendę. Ulubieniec tłumów przegrał z chorobą, miliony w żałobieFani pożegnali dziś prawdziwą legendę. Ulubieniec tłumów przegrał z chorobą, miliony w żałobieCzytaj dalej

Emerytura Jakuba Błaszczykowskiego coraz bliższą wizją

Emerytura Jakuba Błaszczykowskiego z pewnością wywołałaby wielki smutek wśród fanów sportu z całego kraju. Nie da się ukryć, że jest to zawodnik, którego wszyscy darzą szacunkiem i nawet kibice niesympatyzujący z Wisłą Kraków twierdzą, że jej obecny kapitan jest jedną z ważnych osób w historii polskiego futbolu i należy mu się szacunek. Nie jest on jednak również zawodnikiem młodym, dlatego ludzie zastanawiają się, czy niebawem zakończy on przygodę z piłką.

W ostatnim wywiadzie dla Interii nowy prezes Wisły Kraków Dawid Błaszczykowski (prywatnie brat Jakuba) postanowił wypowiedzieć się w sprawie przedłużenia kontraktu przez obecnego kapitana zespołu. Niektórzy obawiali się, że niestety zakończy on karierę. Dostaliśmy jednak jasny sygnał.

Żona reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Jej zdjęcia onieśmielają wszystkich Polaków (ZDJĘCIA)Żona reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Jej zdjęcia onieśmielają wszystkich Polaków (ZDJĘCIA)Czytaj dalej

Emerytura piłkarska Jakuba Błaszczykowskiego nadejdzie za jakiś czas

- Jak najbardziej Kuba chce dalej grać w piłkę, jeszcze nie składa broni, nawet o tym nie myśli. Wręcz przeciwnie. Wydaje mi się, że to będzie jedna z tych łatwiejszych spraw albo problemów do rozwiązania - mówi Dawid Błaszczykowski, przekonany o tym, że jego brat na pewno pomoże klubowi w trudnym okresie, który ten przebywa od dłuższego czasu.

źródło: Interia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News