Emerytura skoczek kombinacja norweska
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 29 Kwietnia 2020

Reprezentant Polski odchodzi. Jego skoki oglądały tysiące fanów, tracimy znanego zawodnika

Emerytura jednego z reprezentantów Polski odbiła się głośnym echem w środowisku sportowym. Dowiadujemy się, że tracimy nagle ważnego członka drużyny narodowej, co jest prawdziwym ciosem. Zamierza on zrezygnować z występów w drużynie narodowej.

Emerytura członka reprezentacji Polski pozostaje ogromnym problemem dla naszej drużyny narodowej. Już od dłuższego czasu nie możemy cieszyć się mocną reprezentacją, jednak osłabienie w postaci straty jednego z jej najlepszych członków tworzy bardzo poważny problem. Teraz wydaje się, że zawodnika nie uda się w żaden sposób szybko zastąpić, co na pewno jest problemem.

Co ciekawe, to drugi członek naszej kadry w ostatnim czasie, który kończy karierę. Wiele wskazuje na to, że nasza drużyna narodowa zupełnie nagle i niespodziewanie straci niemalże wszystkich swoich reprezentantów w Pucharze Świata. Taka informacja z pewnością nie brzmi optymistycznie i sprawia, że kibice mają pełne prawo się niepokoić przed kolejnymi występami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa
Anna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawAnna Lewandowska już urodziła? Ujawniła prawdę, wszystko wyszło na jawCzytaj dalej

Emerytura znanego polskiego reprezentanta

Dowiadujemy się, że to właśnie Adam Cieślar rozpoczął rozważania na temat końca kariery i ostatecznie stwierdził, że emerytura sportowa będzie dobrym rozwiązaniem. Reprezentant Polski od wielu lat występował w Pucharze Świata w kombinacji norweskiej, co z pewnością musi robić wrażenie. Nie da się ukryć, że jest to jedna z najbardziej wymagających dyscyplin.

Co ciekawe, bardzo niedawno z występów w kadrze zrezygnował Paweł Twardosz, a rzekomo wcale nie jest to koniec rozstań z naszą drużyną narodową. Zawodnicy znajdują się w trudnej sytuacji w związku z przerwaniem sezonu. Niewykluczone, że także Wojciech Marusarz zdecyduje się na odejście z reprezentacji Polski. Sytuacja jest dynamiczna i trudno cokolwiek przewidzieć.

Zbigniew Boniek zadziwił samego papieża. Zadał mu szalone pytanie, reakcja ojca świętego była niezapomnianaZbigniew Boniek zadziwił samego papieża. Zadał mu szalone pytanie, reakcja ojca świętego była niezapomnianaCzytaj dalej

Emerytura sportowa Adama Cieślara została potwierdzona

W przyszłym sezonie możemy oglądać więc w Pucharze Świata w kombinacji norweskiej tylko jednego zawodnika - Szczepana Kupczaka. Dziś zrezygnował Adam Cieślar, który z tą dyscypliną związany był od przeszło 19 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jedna z najważniejszych osób w Rosji ma koronawirusa. Przeszedł test
  2. Zabójstwo 16-letniej Kornelii. Nowe fakty ujrzały światło dzienne, wiemy jak zginęła
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News