Euro 2020 bilety
Twitter - Euro 2020
Autor Piotr Bernaciak - 2 Grudnia 2019

Jak zdobyć bilety na Euro 2020? Walka o miejsca na trybunach nie będzie łatwa

Euro 2020 rozpocznie się już za kilka miesięcy, jednak bilety na turniej będzie można zdobyć znacznie wcześniej. Nie będzie to jednak łatwe. Okazuje się, że cena wejściówek na spotkania jest bardzo wysoka.

Euro 2020 będzie wielkim turniejem, który interesuje setki tysięcy kibiców z całego świata. Niestety, nie wszyscy będą mieli możliwość śledzenia spotkań turnieju z wysokości stadionu. Większość będzie musiała obejść się smakiem, choć znajdą się także szczęśliwcy, którzy zdobędą bilety. Będą oni musieli przejść przez długi proces, który pozwoli na kupno wejściówek.

Wszystko przez to, że bilety zostaną wysłane po losowaniu, dzięki któremu wyłonione zostanie grono kilkudziesięciu tysięcy szczęśliwców. Nie każdy z nich otrzyma szansę pojawiania się na stadionie za każdym razem, gdy mecz rozgrywać będzie jego drużyna. Proces otrzymywania biletów jest bardzo skomplikowany, w związku z czym nie rozumieją go nawet sami kibice.

Znany dziennik broni Roberta Lewandowskiego. Znany dziennik broni Roberta Lewandowskiego. "To on powinien otrzymać Złotą Piłkę"Czytaj dalej

Euro 2020 nie będzie łatwe do logistycznego zorganizowania

Turniej Euro 2020 zostanie zorganizowany w kilku krajach, co sprawia, że przenosiny kibiców podążających za swoimi drużynami nie będą najłatwiejsze do zorganizowania. Najgorzej mają Turcy lub Walijczycy, którzy będą musieli regularnie przemieszczać się między Rzymem, a Baku. Z pewnością nie jest to dla nich komfortowa sytuacja, lecz powód do wielu wyrzeczeń.

Żeby starać się o bilety, należy zgłosić się do wzięcia udziału w losowaniu. Zapisy trwają na oficjalnej stronie UEFA i wciąż można zgłaszać chęć kupna biletów. Co ciekawe, można wybierać dowolne miasto lub dowolną drużynę, na mecze której otrzymamy możliwość zdobycia biletów. Mało komu uda się jednak uzyskać możliwość podróżowania za swoją reprezentacją.

Euro 2020 zapowiada się interesująco

Kibice z pewnością w większości nie są zadowoleni z tego, że Euro 2020 zostało zorganizowane we właśnie taki sposób, bowiem oznacza to, że czekają ich ogromne wydatki na ewentualne podróże za swoimi zespołami. Niestety, na to nie ma obecnie żadnego rozwiązania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Grzegorz Krychowiak z wielkim wyróżnieniem od kibiców. Zdeklasował rywali, ogromna przewaga
  2. Robert Lewandowski zostanie wyróżniony na gali Złotej Piłki! Zbigniew Boniek ujawnił ważną informację
  3. Marcin Najman kończy karierę! Gwiazdor powiedział, kiedy pożegna się z walkami
  4. Niesamowity Robert Lewandowski. Polak sam strzelił więcej goli, niż Barcelona i Chelsea
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News