Euro 2020 Boniek
YouTube - Polsat Sport
Autor Piotr Bernaciak - 29 Listopada 2019

Zbigniew Boniek wytypował polską grupę na Euro 2020. Kolejna wpadka prezesa PZPN

Euro 2020 rozpocznie się już za kilka miesięcy, ale przed turniejem sporą wpadkę zaliczył Zbigniew Boniek. Prezes PZPN wykazał się nieznajomością zasad, a internauci zaczęli go głośno wyśmiewać.

Euro 2020 będzie bardzo ważnym turniejem dla naszej reprezentacji. Prawdopodobnie po raz ostatni nasza drużyna narodowa wyjedzie na wielki turniej w takim zestawieniu personalnym. Po jego zakończeniu kilku doświadczonych piłkarzy prawdopodobnie pożegna się z kadrą na zawsze. Z tego powodu wszyscy chcą po raz ostatni dobrze zaprezentować się przed kibicami.

Zbigniew Boniek jako prezes PZPN również liczy na to, że nasz występ na mistrzostwach będzie sukcesem. Najważniejszy z polskich włodarzy postanowił wytypować grupę, w jakiej jego zdaniem znajdą się Polacy. Problem jednak w tym, że nie pomyślał przy tym o ważnych regułach, przez które ostatecznie jego typy nie mają szans się sprawdzić. Internauci nie kryją rozbawienia sytuacją.

Robert Lewandowski nagrodzony przez UEFA! Polak wygrał z Leo MessimRobert Lewandowski nagrodzony przez UEFA! Polak wygrał z Leo MessimCzytaj dalej

Euro 2020 zapowiada się interesująco

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej bardzo lubi wypowiadać się w mediach społecznościowych, choć kibice nie zawsze się z nim zgadzają. Były znakomity piłkarz nie ucieka od kontrowersyjnych opinii. Tym razem z pewnością nie zamierzał zmusić internautów do dyskusji, jednak wobec jego wpadki pojawiło się bardzo wiele komentarzy ze strony rozbawionych sympatyków polskiego futbolu.

Zbigniew Boniek stwierdził, że jego zdaniem na Euro 2020 Polska zagra z Anglią, Portugalią i Gruzją. Problem jednak w tym, że Anglia i Gruzja nie mogą znaleźć się w jednej grupie z powodu zapisów w regułach eliminacji i organizacji samego turnieju. Od dłuższego czasu wiadomo już, że taka grupa z pewnością nie jest możliwa. Zbigniew Boniek nie zdawał sobie jednak sprawę z tego przepisu.

Euro 2020 przywita 24 drużyny narodowe

Kibice nie omieszkali po raz kolejny gorzko skomentować wypowiedzi Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN nie robi sobie jednak nic ze swojego błędu i nie wypowiada się na ten temat. Wiemy, że nasz legendarny piłkarz i obecny włodarz będzie obecny podczas jutrzejszego losowania fazy grupowej Euro 2020 w Bukareszcie. Rozpocznie się ono o 18.00, a transmisję przeprowadzi TVP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie: Unai Emery zwolniony z Arsenalu. Pojawił się komunikat władz klubu
  2. Losowanie grup Euro 2020 - data, godzina, gdzie oglądać? Telewizja przeprowadzi transmisję
  3. Reprezentant Polski ma dość. Chce zmienić klub, być może już w styczniu
  4. Nie żyje kibic popularnej drużyny. Zginął przed rozpoczęciem spotkania, bardzo smutny wypadek
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News