Ewa Brodnicka zdjęcie
Instagram/ewabrodnicka_
Autor Łukasz Kowalski - 7 Grudnia 2020

Ewa Brodnicka zadziwiła całą Polskę. Pokazała się zupełnie bez ubrań, gorące zdjęcie rozpaliło internet (FOTO)

Ewa Brodnicka od miesiąca nie jest już bokserską mistrzynią świata. Polak po porażce z Mikaelą Mayer relaksuje się w promieniach słońca na egzotycznych wakacjach. Polska pieśniarka pokazała w swoich mediach społecznościowych po raz kolejny swoje wysportowane ciało. Brodnicka po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najpiękniejszych polskich sportsmenek.

  • Ewa Brodnika pod koniec października straciła pas mistrzyni świata.
  • Polka przegrała w Stanach Zjednoczonych z Mikaelą Mayer.
  • Bokserka po porażce regeneruje siły na tropikalnych wakacjach.
  • Brodnicka po raz kolejny pokazała swoje wysportowane ciało w mediach społecznościowych.

Ewa Brodnicka od miesiąca nie jest już mistrzynią świata wagi piórkowej federacji WBO. Polka przegrała w Las Vegas swój pojedynek z reprezentantką gospodarzy Mikaelą Mayer. Polska zawodniczka straciła pas mistrzowski po trzech latach przerwy.

Piotr Żyła zastrzaszył tysiące Polaków. Piotr Żyła zastrzaszył tysiące Polaków. "Pojawiły się objawy", potem wyznał prawdę (FOTO)Czytaj dalej

Ewa Brodnicka pokazała odważne zdjęcie z wakacji

Problemy Brodnickiej zaczęły się już podczas ceremonii ważenia. Okazało się, że Polce zabrakło zaledwie 50 gramów, aby zmieścić się w limicie wagowym. Tym samym bokserka straciła pas mistrzowski przed wejściem na ring.

Zobacz także: TVP przekazało koszmarne wieści. Nie żyje Adrian Napierała, miał 42 lata

- Pas jest wakujący. Wygram, to będę miała możliwość walczenia o ten pas. Nie zmieniamy żadnego planu. Jestem dobrze nastawiona psychicznie do tego pojedynku. Wykonamy swoją robotę, trzymajcie kciuki - mówiła przed walką.

Walka Brodnickiej z Mayer była prowadzona w zasadzie do jednej bramki. Zdecydowaną przewagę miała Amerykanka. Co prawda Polka nie ma się czego wstydzić po walce, ale nie wygrała żadnej rundy.

Zobacz także: Szykuj kieszeń, wydamy 1318 zł. Jeszcze w grudniu

Polka w Stanach Zjednoczonych nie pokazała swojego najlepszego boksu w karierze. Pod koniec walki bardzo często klinczowała, aż sędziowie stracili cierpliwość i dwukrotnie odebrali jej punkty. Ostatecznie sędziowie punktowali 100-88, 100-88 i 99-89 na korzyść Mayer.

Robert Lewandowski z kolejną nagrodą. Prestiżowe pismo doceniło asa BayernuRobert Lewandowski z kolejną nagrodą. Prestiżowe pismo doceniło asa BayernuCzytaj dalej

Gorące zdjęcie Brodnickiej z wakacji

Brodnicka po porażce z Amerykanką regenerowała swoje siły na egzotycznych wakacjach w Meksyku. Polka pokazuje co rusz fanów, że wraca do pełni sił po przegranej walce. Teraz pochwaliła się swoim wysportowanym ciałem.

Polska pieśniarka bardzo dba o swoich fanów. Na Instagramie raz za razem dzieli się fotografiami ze swojego życia. Pieśniarka nie unika odważnych ujęć. Tym razem pokazała swoje ciało skąpane w promieniach słońca.

Polska bokserka pokazała swoje ciało w skąpym bikini. Nie wiadomo gdzie i kiedy Polka zrobiła sobie to odważne zdjęcie, ale fani nie kryją zachwytu. - Tak bez powodu buziaki dla Was - napisała Brodnicka do swoich kibiców.

- Jesteś gdzieś czy tylko tak po prostu prowokujesz? - zapytała na Instagramie jedna z fanek. Na odpowiedź bokserki nie musiała długo czekać. - Chciałabym być, więc to czysta prowokacja - odpisała Brodnicka.

Na razie nie wiadomo kiedy Brodnicka stoczy swoją kolejną walkę. Jej występ w Stanach Zjednoczonych nie był dobrą promocją polskich sportów walki za oceanem. Polka tuż po powrocie do kraju zapowiedziała, że marzy jej się rewanż z Mayer.

Ewa Brodnicka zdjęcie

Instagram/ewabrodnicka_

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News