Ewa Brodnicka
Instagram
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 25 Marca 2020

Odważne zdjęcie Ewy Brodnickiej. Polska mistrzyni rozpaliła zmysły kibiców (FOTO)

Ewa Brodnicka ma za sobą bardzo udany czas. Polska pięściarka obroniła mistrzostwo świata wagi superpiórkowej i udała się na zasłużony odpoczynek. Brodnicka postanowiła uraczyć swoich fanów gorącą fotografią, na której pokazała naprawdę dużo.

Brodnicka niedawno obroniła pas WBO w wadze super piórkowej. Polka pokonała na punkty Djemillę Gontaruk po jednogłośnej decyzji sędziów. Po walce nie ma ani śladu, a nasza mistrzyni postanowiła uraczyć swoich fanów gorącym zdjęciem.

Sezon polskiej ligi zakończony. Zapadła decyzja ws. tytułu mistrzowskiegoSezon polskiej ligi zakończony. Zapadła decyzja ws. tytułu mistrzowskiegoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy

Ewa Brodnicka zachwyca figurą

W związku z epidemią koronawirusa, polska mistrzyni, podobnie jak reszta naszego społeczeństwa ogranicza wyjścia z domu. Swoimi rozterkami postanowiła podzielić się z internautami za pośrednictwem Instagrama. "Czasy, w których droga torebka może Ci posłużyć co najwyżej do ćwiczenia martwego ciągu" - podpisała fotografię Brodnicka.

Internauci byli zachwyceni zdjęciem mistrzyni i prosili o więcej fotografii z sesji Polki. "Bomba", "Powinnaś być modelką" - komentowali. Rzeczywiście, Brodnicka może pochwalić się nienaganną urodą i nietuzinkową urodą.

Ewa Brodnicka

Reprezentacja Polski straciła trenera. Był ojcem ogromnych sukcesów kadryReprezentacja Polski straciła trenera. Był ojcem ogromnych sukcesów kadryCzytaj dalej

Nasza mistrzyni wciąż niepokonana

Brodnicka jest niepokonana na zawodowych ringach. Dotychczas stoczyła 19 pojedynków, z których dwa wygrała przed czasem. Pięciokrotnie broniła pasa mistrzyni WBO w wadze super piórkowej, pokonując Sarę Pucek, Nozipho Bell, Janeth Perez, Edith Soledad Matthysse i Djemillę Gontaruk.

Być może 35-letnią pięściarkę niebawem czeka największe wyzwanie w karierze. Polka zamierza bowiem po raz pierwszy zawalczyć poza granicami kraju. Jej przeciwniczką na gali w Londynie może być niepokonana do tej pory Terri Harper, która w światowym rankingu BoxReca znajduje się na piątym miejscu (Polka jest siódma).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka
  2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News