Ewa Chodakowska
instagram.com/ewachodakowska
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Września 2020

Ewa Chodakowska pokazuje swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej? Padły ostre oskarżenia (FOTO)

Ewa Chodakowska postanowiła wbić szpilę Annie Lewanandowskiej. Popularna trenerka pokazywała swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i postanowiła zakpić ze swojej największej rywalki. Publikacja Chodakowskiej odbiła się szerokim echem w internecie i wszyscy czekają już, aż żona Roberta Lewandowskiego odpowie na zaczepkę. Trzeba przyznać Chodakowskiej, że użyła bardzo poważnych zarzutów.

Ewa Chodakowska wkroczyła na wojenną ścieżkę z Anną Lewandowską? Trenerki fitness, które nigdy niezbyt za sobą nie przepadały mogą ścierać się po raz kolejny. Wszystko przez ostatnią publikację Ewy Chodakowskiej, która na swoim Instagramie pokazywała się bez ubrań i postanowiła wbić szpilkę swojej największej rywalce. Nie wiadomo, czy żona Roberta Lewandowskiego odpowie na zaczepkę, ale w internecie i mediach społecznościowych zrobiło się bardzo gorąco.

Smutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Wiesław Borowik, kochały go pokolenia PolakówSmutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Wiesław Borowik, kochały go pokolenia PolakówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pękamy z dumy. Polacy wygrali z Rosją, jesteśmy na autostradzie na Euro, piękny mecz Biało-czerwonych
  2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Ewa Chodakowska pokazuje się bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej. Padły oskarżenia

Mimo że zarówno Anna Lewandowska, jak i Ewa Chodakowska przebywają obecnie na wczasach, to wakacyjna atmosfera nie udzieliła się rywalce żony Roberta Lewandowskiego, która postanowiła wykorzystać swoje nagranie wideo do wbicia szpili wybrance serca kapitana reprezentacji Polski. Nagranie, prezentujące Chodakowską w samym bikini zostało oznaczone podpisem, które sugeruje, że Anna Lewandowska używa retuszu komputerowego do publikowania swoich zdjęć, na których prezentuje atletyczną sylwetkę.

- Tutaj nie ma tanich sztuczek, złotych środków (...). Moje ciało jet moją wizytówką mojego stylu życia. Jestem wierna swoim programom treningowym i zdrowej, dobrze zbilansowanej diecie. To, co widzisz tutaj, zobaczysz też w realu. - napisała Ewa Chodakowska.

Żona Adama Małysza wyjawiła, co robi ze swoim mężem. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie (FOTO) Żona Adama Małysza wyjawiła, co robi ze swoim mężem. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie (FOTO) Czytaj dalej

Anna Lewandowska odniesie się do słów Ewy Chodakowskiej?

O tym, że Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska za sobą nie przepadają nie trzeba przekonywać żadnego z fanów polskiego show-biznesu. Panie nie szczędzą sobie aluzji, złośliwych komentarzy, a ich konflikt trwa od wielu lat, tak samo jak wzajemne zarzuty o poprawianie zdjęć za pomocą obróbki komputerowej. Sama Ewa Chodakowska przekonuje jednak, że to co fani widzą na jej Instagramie jest jak najbardziej zgodne z jej prawdziwym wizerunkiem.

- W dobie modnych postów "insta vs rzeczywistość", wrzucam post insta=rzeczywistość. Poza granicami Polski jestem często zaczepiana na plaży przez entuzjastyczne kobiety: "Co zrobić, żeby mieć takie ciało?" - napisała na swoim Instagramie Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rozchwytywany, cenny produkt z Biedronki. Ruszył nawet czarny rynek, ludzie robią wszystko, żeby go dostać
  2. Niesamowite materiały z Marsa. Zdjęcia w rozdzielczości 4K zdradzają każdy szczegół
  3. Wielkie zmiany w świecie skoków narciarskich. Polacy będą musieli się do nich przyzwyczaić
  4. Kamil Stoch ujawnił, że w dzieciństwie przeżył prawdziwy dramat. Zatrważające wyznanie poruszyło fanów
  5. Były reprezentant Polski oburzył tysiące Polaków na Twitterze. Jego słowa wprowadzają w osłupienie
  6. Zgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News