Ewa Chodakowska 11 lat razem
Instagram - ewachodakowska
Autor Piotr Bernaciak - 15 Sierpnia 2020

Ewa Chodakowska podzieliła się z Polakami radosną informacją. Posypały się gratulacje, ogłosiła wszystko na Instagramie

Ewa Chodakowska postanowiła podzielić się z tysiącami Polaków radosną informacją, zamieszczając wpis na Instagramie. Momentalnie pojawiło się mnóstwo gratulacji ze strony internautów.

Ewa Chodakowska niemalże codziennie udziela się na Instagramie, publikując kolejne informacje dotyczące swojego życia prywatnego. Gwiazda często udziela porad na temat zdrowego stylu życia, chwaląc się jednocześnie miejscami, w których obecnie przebywa. Jej poczynania śledzą dziesiątki tysięcy osób, a każdy wpis cieszy się wprost gigantyczną popularnością.

Najnowszy wpis Ewy Chodakowskiej wzbudził wyjątkową radość. Wiele osób zaczęło składać kobiecie i jej mężowi gratulacje. Nie da się ukryć, że oboje mają wyjątkowy powód do wspólnego świętowania.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  2. Zła wiadomość dla turystów, 2 testy i kwarantanna. Kolejny kraj zaostrza przepisy
Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyGdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyCzytaj dalej

Ewa Chodakowska dzieli się radosną informacją

- To miał być tylko wakacyjny romans... jednak intuicja podpowiadała mi coś więcej.. Po 10 dniach znajomości, powiedziałam do NIEGO: - Miałam wracać do Polski.. ale nie chce tego kończyć .. Wiesz co..? Zrobię sobie przerwę w szkole.. zostanę z Tobą na rok.. Jestem ciekawa, gdzie nasz potencjał nas zaprowadzi.. Wprowadzam się do ciebie.. Ajnoł! KREJZI Chciałabyś widzieć wtedy Jego minę.. Dojrzały .. rozsądny .. analityczny .. Zdobył się na: - „OK” Serio.. to wszystko co zdołał z siebie wtedy wykrztusić Już tak mam.. ze kiedy czuje, RYZYKUJE! Ale wole ryzykować i ewentualnie się rozczarować.. Niż kiedyś ŻAŁOWAĆ, ze nie spróbowałam.. Nie zawiodłam się.. Postawiłam WSZYSTKO na jedną kartę.. I zostałam na „trochę dłużej” To była NAJLEPSZA DECYZJA, jaką w życiu podjęłam.. WŁAŚNIE DZIŚ W NOCY STRZELIŁO NAM 11 lat razem - napisała uradowana Ewa Chodakowska, ciesząc się pięknym dniem.

Od wielu lat kobieta związana jest z Lefterisem Kavoukisem, greckim trenerem personalnym. Oboje często jeżdzą na wakacje do ojczyzny mężczyzny, jednak na co dzień mieszkają w Polsce. Zarówno Ewa Chodakowska, jak i Lefteris Kavoukis często udzielają się w mediach społecznościowych.

Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemyWielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemyCzytaj dalej

Ewa Chodakowska w euforii

- Cudna historia!!!!!. A ja myślałam, że jestem szalona, ale jednak nie aż tak. Kolejnych wielu tak cudnych lat Robaczki - pisze jedna z fanek Chodakowskiej na Instagramie.

Dołączamy się do życzeń i życzymy dalszych sukcesów w sferze zawodowej i prywatnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nocleg nad Bałtykiem droższy niż wakacje za granicą. Zamiast polskiego hotelu cały wyjazd do Grecji
  2. Zaszczepią nawet miliard osób. Ruszyła produkcja rosyjskiej szczepionki
  3. Oficjalnie. Łukasz Piszczek kończy swoją przygodę z piłką nożną. Zawodnik podał datę odejścia na emeryturę
  4. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  5. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News